Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Maxon Nieruchomości Sp. Z O.o.

Jesteśmy agencją nieruchomości, która od ponad 30 lat odnosi sukcesy na rynku warszawskim. Z naszego wsparcia skorzystały już tysiące klientów. W pracy łączymy zdobywane przez lata wiedzę i doświadczenie z nowoczesnymi...

Jesteśmy agencją nieruchomości, która od ponad 30 lat odnosi sukcesy na rynku warszawskim. Z naszego wsparcia skorzystały już tysiące klientów. W pracy łączymy zdobywane przez lata wiedzę i doświadczenie z nowoczesnymi technologiami, aby zapewnić kompleksową i indywidualną obsługę każdej nieruchomości.

Nasz 160-osobowy zespół tworzą znakomici specjaliści, którzy stale rozwijają swoje umiejętności. Łączymy ze sobą osoby sprzedające i poszukujące, tak aby obie strony transakcji były z niej zadowolone.

Działamy lokalnie i bezpiecznie – jesteśmy firmą wyłącznie z polskim kapitałem i ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze oddziały (nie są one placówkami franczyzowymi).