Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Best House Nieruchomości

  BEST HOUSE Nieruchomości  to firma , która powstała by świadczyć profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa oraz szeroko pojętego doradztwa na rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w sprzedaży,...

 
BEST HOUSE Nieruchomości  to firma , która powstała by świadczyć profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa oraz szeroko pojętego doradztwa na rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w sprzedaży, zakupie, wynajmie mieszkań, domów oraz lokali użytkowych.
Osobą odpowiedzialną zawodowo jest Ewelina Wąsik - licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, z tytułu świadczonych usług.
Naszą specjalnością, jest zaangażowanie od momentu wyszukania potencjalnego klienta poprzez czynności organizacyjne, zmierzające do zawarcia umowy przyrzeczonej, aż do chwili przekazania nieruchomości.