Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Biuro Doradztwa Inwestycyjnego Krakinwest Sp. Z O.o.

 Profesjonalna obsługa transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Zaufaj doświadczeniu i wiedzy naszych doradców, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces szybko i bezpiecznie. ...

Profesjonalna obsługa transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
Zaufaj doświadczeniu i wiedzy naszych doradców, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces szybko i bezpiecznie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości.
Opis jednej z nieruchomości biura:

Oferujemy do sprzedania działkę budowlano - rolną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 2790 m2 (0,2790 ha) położoną przy ul. Zielonej w spokojnej okolicy miejscowości Grębynice w gminie Zielonki, pow. krakowski.
Działka wg. MPZP podjętego Uchwałą Nr XL/44/2006 Rady Gminy Zielonki z dnia 03 sierpnia 2006 r w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na obszarze gminy Zielonki nr 16 w granicach administracyjnych miejscowości Grębynice oznaczona jest symbolem 16.MN.49 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz symbolem 16.R.83 z przeznaczeniem terenu pod gospodarkę rolną prowadzoną na gruntach rolnych, łąkach, pastwiskach i sadach.
Teren położony przy drodze wewnętrznej.
Media: Na działce instalacja gazowa, w drodze linia wodociągu, na początku ul. Zielonej linia kanalizacji.
Grębynice – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Zielonki. Do centrum Krakowa 25-30 minut samochodem osobowym ul. Orlich Gniazd do wsi Korzkiew, następnie ul. Wesołą do Januszowic i ul. Krakowską i ul. Krakowskie Przedmieście (droga nr 794) przez Zielonki do Krakowa.