Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Brik Nieruchomości S.c. J. K. Sarnowscy

Jesteśmy biurem obrotu nieruchomościami działającym na warszawskim rynku od 1991r. Zatrudniamy licencjonowanych Pośredników w obrocie nieruchomościami. Wszyscy Pośrednicy posiadają obowiązkowe ubezpieczenie OC na terenie...

Jesteśmy biurem obrotu nieruchomościami działającym na warszawskim rynku od 1991r.
Zatrudniamy licencjonowanych Pośredników w obrocie nieruchomościami.
Wszyscy Pośrednicy posiadają obowiązkowe ubezpieczenie OC na terenie RP w Generali T.U. S.A., zgodnie z Ustawą z dnia 21.08.1997r. o gospodarce nieruchomościami.
Świadczymy usługi na rzecz naszych Klientów zgodnie z Kodeksem i standardami zawodowymi Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomości oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Standardy Zawodowe
Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przy sprzedaży, kupnie, wynajmie mieszkań, domów i gruntów. Kompleksowo przygotowujemy transakcję.
Troszczymy się o klienta od momentu zgłoszenia zlecenia, aż do podpisania końcowej umowy. Nasza usługa obejmuje min: sprawdzenie stanu prawnego, uzgadnianie warunków transakcji, doradztwo w kwestiach obrotu, wartości, lokalizacji, standardu Nieruchomości.
Dla wygody Naszych Klientów współpracujemy z bankiem PeKaO S.A., oraz Domem Kredytowym Notus – doradcą kredytowymi miedzy innymi banków: PKO BP S.A., ING Bank Śląski, Polbank, Eurobank, i wieloma innymi.
Ponadto naszymi stałymi Partnerami są: Rzeczoznawca Majątkowy, Geodeta, Doradca Podatkowy.
Pośredniczymy w transakcjach w całej Stolicy, ale jesteśmy specjalistami na rynku północnej strony Warszawy: Praga Północ, Targówek, Białołęka, Marki, Ząbki i okolice.
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI TO DECYZJA WYSOKIEGO ZAANGAŻOWANIA. POTRZEBNY JEST GODNY ZAUFANIA I SPRAWDZONY PARTNER.
Zapraszamy do skorzystania z naszej internetowej wyszukiwarki ofert.