Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Kamila Morek Nieruchomości

Oferujemy swoje usługi w zakresie: sprzedaży, kupna, wynajmu i najmu nieruchomości, oraz kredyty hipoteczne czy  konsolidacyjne.   Naszym zadaniem jest służyć Państwu pomocą we wszystkich etapach sprzedaży a także...

Oferujemy swoje usługi w zakresie: sprzedaży, kupna, wynajmu i najmu nieruchomości, oraz kredyty hipoteczne czy  konsolidacyjne.
 
Naszym zadaniem jest służyć Państwu pomocą we wszystkich etapach sprzedaży a także poszukiwań i zakupu nowego mieszkania lub domu - od profesjonalnego zdefiniowania Państwa potrzeb poprzez wyszukanie odpowiedniej oferty aż po pomoc i doradztwo w zakresie finansowania inwestycji.
 
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę transakcji, współpracujemy z biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawcami majątkowymi w zakresie wyceny nieruchomości, z bankami w zakresie finansowania zakupu przez Państwa wybranych nieruchomości oraz kancelariami notarialnymi.
 
Pragniemy aby szacunek okazywany klientowi, staranność oraz respektowanie zasad uczciwej konkurencji były naszymi wyróżnikami na rynku obrotu nieruchomościami i pomogły ukształtować nasz wizerunek, jako wiarygodnego i rzetelnego pośrednika.