Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami De Facto Alewtyna Buczko

Witamy wszystkich odwiedzających stronę Pośrednictwa Agencji Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DE FACTO. Nasza agencja siedzibę swoją ma w Elblągu przy ul. Garbary 17, na Starym Mieście i zajmuje się pośrednictwem w: -...

Witamy wszystkich odwiedzających stronę Pośrednictwa Agencji Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DE FACTO.
Nasza agencja siedzibę swoją ma w Elblągu przy ul. Garbary 17, na Starym Mieście i zajmuje się pośrednictwem w: - sprzedaży- kupnie- wynajmie- najmie- zamianie nieruchomości takich jak: lokale mieszkalne, lokale użytkowe, domy, grunty budowlane oraz rolne, budynki biurowe, produkcyjne.Pośredniczymy i służymy doradztwem w uzyskaniu kredytów hipotecznych, współdziałając z takimi bankami jak: - Bank Pocztowy - Bre Bank SA - GE Money Bank - Millennium- Nordea - Santander Consumer Bank. oraz PKO. Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości. Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.
Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego. Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości, którą się zajmujemy, polegający na reklamie, promocji. Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby i wymagania, starając się o zapewnienie jak najlepszej obsługi i bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony, która jest na bieżąco uzupełniana oraz odwiedzenia nas bezpośrednio w Elblągu w biurze.
Wszystkich już współpracujących z nami klientów oraz wszystkich przyszłych zapraszamy do współpracy i serdecznie pozdrawiamy.
Z poważaniem, właścicielka biura Alewtyna Buczko, nr licencji zawodowej 5416