Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Apm Development Sp. Z O.o. Sp.k.

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 97 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Bartycka Residence III na Siekierkach przy ul. Bartycka (4.1 km od centrum...

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 97 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Bartycka Residence III na Siekierkach przy ul. Bartycka (4.1 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera APM Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 71 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 7 o powierzchni od 97 do 120 m², w budynku są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Bartycka Residence III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B12 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 275 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper APM Development Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Bartycka Residence III to kolejny projekt mieszkaniowy, jaki realizujemy na Łuku Siekierkowskim w rejonie ul. Bluszczańskiej. Ta niezwykle atrakcyjna część dolnego Mokotowa cieszy się wśród naszych Klientów ogromnym powodzeniem, ponieważ łączy walory cichej, zielonej i kameralnej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do centrum miasta. Do wszelkich atrakcji stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone, ciche i gwarantujące wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody sąsiedztwo, prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tej okolicy.NOWOCZESNE OSIEDLEBartycka Residence III stanowi kontynuację oddanego do użytku w 2009 r., pierwszego etapu tej realizacji. Inwestycja ta spotkała się z dużym uznaniem Klientów i zyskała niezwykle pozytywne opinie pod względem funkcjonalności rozwiązań, jakości jak i estetyki wykonania. Tym razem postawiliśmy jednak na dużo bardziej nowoczesną formę architektoniczną i stonowaną kolorystykę elewacji.ARCHITEKTURA I ROZKŁADY MIESZKAŃW zespole zaprojektowano łącznie 71 mieszkań zróżnicowanych pod względem powierzchni (od 29 do 115 m kw.) i liczby pokoi. W osiedlu znajdą się mieszkania jednopokojowe o metrażu ok. 35 m kw., dwupokojowe o metrażu w przedziale 35-50 m kw., a także mieszkania trzypokojowe o metrażu w przedziale 50-76 m kw. oraz mieszkania czteropokojowe o metrażu od 90 do 96 m kw. Na ostatnich piętrach znajdą się również przestronne mieszkania pięciopokojowe o powierzchni powyżej 100 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony, tarasy lub ogródki na parterze. Większość mieszkań trzy- i czteropokojowych jest eksponowana na dwie strony świata. Wysokość lokali na wszystkich kondygnacjach to 2,75 m.