Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Ankra Plus Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

APARTAMENTY POLUDNIOWA - PRESTIŻOWA INWESTYCJAInwestycja została przygotowana dla najbardziej wymagających klientów ceniących prestiż i luksus.APARTAMENTY POLUDNIOWA - CODZIENNA RADOŚĆ ŻYCIAPragniesz komfortu wypoczynku,...

APARTAMENTY POLUDNIOWA - PRESTIŻOWA INWESTYCJA

Inwestycja została przygotowana dla najbardziej wymagających klientów ceniących prestiż i luksus.

APARTAMENTY POLUDNIOWA - CODZIENNA RADOŚĆ ŻYCIA

Pragniesz komfortu wypoczynku, celebrowania nadmorskiej ciszy ale też korzystnej inwestycji Twoich środków?

Apartamenty Południowa spełnią Twoje najskrytsze oczekiwania. Luksusowe apartamenty w butikowym stylu to doskonała lokata Twoich środków ale też miejsce gdzie każdego dnia możesz czerpać prawdziwą radość z życia. Lokalizacja, funkcjonalność i styl projektu Apartamenty Południowa to odpowiedź na potrzeby osób, poszukujących perfekcyjnego balansu pomiędzy relaksem w nadmorskiej okolicy a infrastrukturą do aktywnego wypoczynku i bliskim dostępem do miejskiego życia.

Apartamenty Południowa to nowoczesny butikowy kompleks, składająca się z 44 luksusowych lokali apartamentowych oraz lokalu usługowego i strefy wypoczynku z sauna i jacuzzi. Do relaksu pośród szumu morskich fal i uroków piaszczystej plaży mamy tylko 300m. Z luksusowych lokali można podziwiać widok piaszczystej plaży i słuchać szumu fal. Nasze apartamenty to raj na ziemi…

UNIKALNY DESIGN INWESTYCJI

Wizualny projekt butikowej inwestycji nawiązuje do modernistycznych tradycji nadmorskich miast - prostymi i geometrycznymi formami, a jednocześnie stanowi ukłon w stronę natury i widoków nadmorskich.

Inwestycja swoim stylem dopasowuje się do najbliższej okolicy i stanowi enklawę szyku i elegancji ale można odnaleźć w niej prostotę i lekkość natury. To odpowiedź na potrzeby osób, poszukujących komfortowego miejsca do wypoczynku i niezapomnianych chwil relaksu. Apartamenty zostały rozplanowane i zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę użytkownikom.

APARTAMENTY POLUDNIOWA oferujemy w stanie deweloperskim jednak aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów jest możliwość za dodatkową opłatą
wykończenia w dwóch przygotowanych aranżacjach: nowoczesnym BOHO oraz szykownym GLAMOUR.

A to wszystko dzięki współpracy z cenioną pracownią architektoniczną ARCHITEKTURA I WNĘTRZA mgr inż. arch. Agnieszka Niziołek.

Oferujemy również realizację indywidualnych projektów wg. oczekiwań Klienta.
OKOLICA

Twój apartament z widokiem na morze…

Doskonałym atutem luksusowej inwestycji jest bliskość do morza zaledwie 300 m a z większości lokali mamy widok na morze. Otoczenie i okoliczna infrastruktura sprzyjają wygodnemu życiu i sprawiają, że przyszli użytkownicy nowoczesnych lokali będą mogli czerpać z uroków życia w Sarbinowie pełnymi garściami.Sąsiedztwo promenady, centrum miasteczka to doskonały powód aby spędzić właśnie tutaj niezapomniane chwile.

Sarbinowo to nowoczesne spokojne letnisko, z piękną szeroką promenadą, położone na zachodnim wybrzeżu (w gminie Mielno), do którego warto wybrać się na spacer plażą z latarni w Gąskach.

Turyści uwielbiają miasteczko, które z roku na rok coraz bardziej się rozwija zajmując wysokie miejsce w rankingach atrakcyjnych miejscowości nadmorskich.