Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

410 000 PLN (5 000 zł/m²)
Łomianki Dolne
Archiwalna - Dom na sprzedaż
82.00m² 3 1 2017
  • Oferta Archiwalna:
    LOKAL DOSTEPNY W MDMSegment w kameralnym budynku (4 segmenty w budynku). Rozkład pomieszczeń: Parter:hol, salon z kominkiem, wyjście na ogród, kuchnia, wcłazienkaPiętro: 3 sypialnie, hol, łazienka z oknem. ...
Oferta Archiwalna:
LOKAL DOSTEPNY W MDM
Segment w kameralnym budynku (4 segmenty w budynku).
Rozkład pomieszczeń:
Parter:hol, salon z kominkiem, wyjście na ogród, kuchnia, wc/łazienka
Piętro: 3 sypialnie, hol, łazienka z oknem.
Poddasze:nieużytkowe-schowek (nie wliczone w metraż)
Doskonałe naświetlenie salonu-ogród i salon od strony południowej lub zachodniej. Standard wykończenia: szlichty , tynki wewnętrzne, rozprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej, rozprowadzenie instalacji gazowej, rozprowadzenie instalacji elektrycznej z rozdzielnią, piec gazowy, grzejniki. Miejsce postojowe na 2 samochody przed budynkiem.
Dom na terenie zamkniętym, ogrodzonym, brama automatyczna, domofon.
Media: zbiornik ascenizacyjny, wodociąg, prąd, gaz Blisko sklepy, szkoła, centrum sportowe wyposażone w kryty basen, przedszkola, place zabaw. 2 km do Puszczy Kampinoskiej-tereny do biegania, jazdy na rowerze, spacerów.
Dojazd do Warszawy autobusem Ł do metra Marymont lub na plac Wilsona.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.al. Aleja Jana Pawła II 1B

05-250 Radzymin

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48600393800 - wyślij wiadomość sms