Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/9

2/9

3/9

4/9

5/9

6/9

7/9

8/9

9/9

260 000 PLN (2 000 zł/m²)
Chrzanów, Ligęzów
Archiwalna - Dom na sprzedaż
130.00m² 4 1 1970
  • Oferta Archiwalna:
    Sprzedam dom w Chrzanowie przy ul. Ligęzów.Budynek jest idealny do zamieszkania przez dwie rodziny. Posiada dwa wyodrębnione gospodarstwa domowe. Klatka schodowa dostosowana do zapewnienia komunikacji dwóm odrębnym lokalom...
Oferta Archiwalna:
Sprzedam dom w Chrzanowie przy ul. Ligęzów.

Budynek jest idealny do zamieszkania przez dwie rodziny. Posiada dwa wyodrębnione gospodarstwa domowe. Klatka schodowa dostosowana do zapewnienia komunikacji dwóm odrębnym lokalom mieszkalnym.

Dom o powierzchni około 130 m2 składa się z piwnicy, parteru i piętra.

Na parterze budynku znajdują się wiatrołap, dwa duże pokoje, widna kuchnia, łazienka, toaleta oraz hol. Pomieszczenia są wykończone tynkiem oraz płytkami. Podłogi wyłożone panelami, linoleum oraz płytkami. Łazienka jest wyłożona płytkami ceramicznymi.

Piętro budynku składa się z holu, pokoju, widnej kuchni oraz 2 pomieszczeń gospodarczych. Pomieszczenia są wykończone tynkiem oraz płytkami. Podłogi wyłożone panelami, linoleum oraz płytkami. Łazienka jest wyłożona płytkami ceramicznymi.

W bryle budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy.

Na działce posadowiono niewielki budynek gospodarczy.

Działka jest płaska w kształcie prostokąta, ogrodzona.

Wnętrze wymaga prac remontowych. Budynek został otynkowany.

Stolarka okienna PCV, stolarka drzwiowa drewniana.

Ogrzewanie centralne własne, opalane węglem.

Instalacje: wodno - kanalizacyjna, elektryczna, centralnego ogrzewania. Gaz jest w drodze.

Wjazd wprost z drogi asfaltowej - ulica Ligęzów

Doskonała lokalizacja dla osób poszukujących domu w niedalekiej odległości od centrum miasta.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU:
Marlena Duda
514 123 420
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
Chrzanów ul. Sądowa 4BNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

ul. Jesionowa 10

30-221 Kraków

Osoba kontaktowa: Północ Nieruchomości

Tel: +48514123420