Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

669 500 PLN (669 500 zł/m2)
Grądy, Podleśna
Archiwalna - Dom na sprzedaż
-m2 4 1 2021
  • Oferta Archiwalna:
    PODANA CENA DOTYCZY ŚRODKOWEGO SEGMENTU,DRUGIEGO OD LEWEJ STOJĄC PRZED CAŁĄ INWESTYCJĄMam przyjemność zaproponować Państwu 3 segmenty w miejscowości Grędy ,koło Leszna ,usytuowane pod samym Kampinosem.Domy będą oddane do...
Oferta Archiwalna:
PODANA CENA DOTYCZY ŚRODKOWEGO SEGMENTU,DRUGIEGO OD LEWEJ STOJĄC PRZED CAŁĄ INWESTYCJĄ

Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 segmenty w miejscowości Grędy ,koło Leszna ,usytuowane pod samym Kampinosem.
Domy będą oddane do użytkowania w stanie deweloperskim już w 2 kwartale 2022roku.
Zakup z rynku pierwotnego bez PCC!
Tylko 40-45 min jazdy rano z Grąd na warszawski Mokotów, to mniej niż z jednego końca Warszawy na drugi.
W ofercie pozostały 2 segmenty środkowe oraz 1 narożny ,na większej,500 m2 działce.
Metraż wszystkich trzech domów jest taki sam.
Więcej informacji oraz rzuty znajdziecie Państwo na stronie dewelopera:
https://moosedevelopment.pl/

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU,ZADAWANIA PYTAŃ ORAZ UMAWIANIA SIĘ NA PREZENTACJE.

Osiedle Naturalne to cztery duże mieszkania składające się na jeden wielki dom – podwójny bliźniak, gdzie każde z mieszkań ma ok. 170 m powierzchni użytkowej, oddzielne wejście, własną działkę o powierzchni od 300 do 500 m oraz garaż. Innymi słowy, to przytulone do siebie komfortowe domki, które generują możliwie największą energooszczędność. Dzięki temu spełniają oczekiwania EKOnomiczne oraz EKOlogiczne. To miejsce, gdzie nowoczesne technologie spokojnie współgrają z przyrodą, by służyć mieszkańcom każdego dnia. Lokalizacja osiedla z jednej strony umożliwia szybki dojazd do Warszawy, a z drugiej – autentyczny i bezcenny kontakt z Naturą. Natomiast absolutnie unikatową atmosferę osiedla tworzą m.in. okazjonalne odwiedziny mieszkańców Puszczy Kampinoskiej, w sąsiedztwie mieszkają majestatyczne Łosie :-)

Okolica
Osiedle budujemy w Grądach na ulicy Podleśnej, czyli kilkanaście kilometrów na zachód od Warszawy, a bezpośrednio przy granicy Kampinoskiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość wraz z sąsiednim Lesznem tworzy największy zabudowany obszar przy południowej granicy Puszczy, czyli jedynego w Europie kompleksu leśnego położonego tak blisko stolicy. Marianów ma charakter spokojnego przedmieścia, ponieważ zabudowa składa się tu z domów jednorodzinnych, bliźniaków, niskich bloków i sadów owocowych, a uzupełniona jest uwielbianymi przez dzieci placami zabaw.

W promieniu 1 km od osiedla są sklepy, markety (Biedronka, Lewiatan, dalej też Żabka i Carrefour), pizzeria oraz park rozrywki. Jednak niepowtarzalnym i być może największym atutem okolicy jest bezpośrednie sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej – siedziby wielu zwierząt, w tym łosi, jeleni i saren, a także różnorodnego ptactwa. Innymi słowy, to ziemski raj dla spacerowiczów, rowerzystów oraz wielbicieli naturalnego piękna przyrody.

Wnętrza
Przestronna, jasna i dwupoziomowa przestrzeń o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, która daje nieograniczone możliwości indywidualnego zagospodarowania. Uzupełniona wygodnym tarasem, przydatnym poddaszem oraz niezbędnym garażem. Nowoczesne okna i drzwi wspierające energooszczędność mieszkania, co realnie optymalizuje rachunki za media. Komfortowo rozplanowane i solidnie wykonane wszystkie niezbędne instalacje."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zobacz także inne ogłoszenia: