Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

629 000 PLN (5 242 zł/m²)
Kiełpin
Archiwalna - Dom na sprzedaż
120.00m² 4 1 2020
  • Oferta Archiwalna:
    Do sprzedaży segment środowy z dużą działką położony na zamkniętym osiedlu.Parter : salon ;kuchnia :wc :wiatrołap :kotłownia :schody:garaż Piętro 1 :3 x sypialnia :łazienka :hall :schody Budynki są w stanie deweloperskim ,...
Oferta Archiwalna:
Do sprzedaży segment środowy z dużą działką położony na zamkniętym osiedlu.

Parter : salon ;kuchnia :wc :wiatrołap :kotłownia :schody:garaż

Piętro 1 :3 x sypialnia :łazienka :hall :schody

Budynki są w stanie deweloperskim , podłączone są wszystkie media miejskie oraz ogrzewanie wraz z piecem kondensacyjnym ze sterowaniem pogodowym .
W budynku zostały zamontowane okna trzy szybowe ,oraz bramy ze sterownikami firmy Wiśniowski .

Segmenty są bez czynszowe.

Osiedle jest bardzo dobrze zlokalizowane z uwagi na dostęp do infrastruktury i bliski dostęp do Puszczy .

W bardzo bliskiej odległości znajduję się szkoła podstawowa , centrum handlowe , 200m do komunikacji miejskiej i ul . Warszawskiej głównej ulicy w Łomiankach .
Dogodny dojazd zapewniają nowe oświetlone ulice z chodnikami i ścieżkami rowerowymi .Kupujący zwolniony z podatku wystawiam fakturę___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.al. Aleja Jana Pawła II 1B

05-250 Radzymin

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48600393800 - wyślij wiadomość sms