Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

534 000 PLN (534 000 zł/m2)
Kruszwica (Kujawsko-Pomorskie, pow. Inowrocławski)
Archiwalna - Dom na sprzedaż
-m2 4 1
SIEDLISKO NAD J .GOPŁO z własną linią brzegową
  • Oferta Archiwalna:
    Poszukujesz domu, siedliska położonego w parku krajobrazowym  oddalonego od jeziora Gopło 150m, wokół lasów i pól, to może trafiłeś na ofertę właśnie dla Ciebie. Ofertą sprzedaży jest siedlisko położone w miejscowości...
Oferta Archiwalna:
Poszukujesz domu, siedliska położonego w parku krajobrazowym  oddalonego od jeziora Gopło 150m, wokół lasów i pól, to może trafiłeś na ofertę właśnie dla Ciebie. Ofertą sprzedaży jest siedlisko położone w miejscowości Ostrówek około 10 km od Kruszwicy. Dom o pow. 128m2  wraz z budynkami gospodarczymi, w tym dwa garaże położony jest na działce o pow. 3000m2, oraz drugiej działce ponad 1 ha łąka z lasem -3000m . Łąka  bezpośrednio przylega do brzegu jeziora na którym obowiązuje strefa ciszy, ponieważ  znajduje się tam park krajobrazowy. Dom zbudowany z cegły i suporex z nową elewacją, na dachu papa termozgrzewalna. Na parterze znajduje się duża kuchnia z otwartym salonem, sypialnia, łazienka , przedpokój natomiast na piętrze znajdują się trzy ustawne sypialnia oraz hol z wyjściem na balkon. Dom ogrzewany jest  nowym piecem z podajnikiem na ekogroszek. W cenie pozostaje zabudowa kuchni wraz ze sprzętem AGD oraz szafy w sypialniach. Istnieje również możliwość zamiany z dopłatą na mieszkanie trzypokojowe w Kruszwicy, niskie piętro. Jeżeli szukasz domu blisko natury , cenisz spokój i ciszę to może ta oferta Ciebie zainteresować.Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze , zapraszam do kontaktu i na prezentacje. Joanna Górska 503-879-779

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Zobacz także inne ogłoszenia: