Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

90 000 PLN (89 zł/m²)
Nowe Racibory
Działka na sprzedaż
1013.00m²
  • Do sprzedania piękna działka budowlana w miejscowości NOWE RACIBORY, powiat piaseczyński.Grunt nie jest ogrodzony, w pobliżu coraz więcej nowej zabudowy jednorodzinnej, jest to obecnie miejsce często wybierane przez klientów na...
Do sprzedania piękna działka budowlana w miejscowości NOWE RACIBORY, powiat piaseczyński.
Grunt nie jest ogrodzony, w pobliżu coraz więcej nowej zabudowy jednorodzinnej, jest to obecnie miejsce często wybierane przez klientów na budowę niedrogiego domu za Warszawą.
Działka ma kształt kwadratu, wszystkie media miejskie w drodze dojazdowej.
Działka o numerze 15/9

Zachęcam do zadawania pytań lub na prezentację tej nieruchomości.

Kupujący pokrywa prowizję biura nieruchomości w wysokości 5.000 zł."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)