Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/3

2/3

3/3

478 000 PLN (299 zł/m²)
Otwock
Działka na sprzedaż
1596.00m²
  • Oferta sprzedaży dotyczy doskonale zlokalizowanej działki budowlanej  w Otwocku w pobliżu stacji PKP Śródborów przy ul. Władysława Syrokomli.Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 1596 m kw. jest położona w...
Oferta sprzedaży dotyczy doskonale zlokalizowanej działki budowlanej  w Otwocku w pobliżu stacji PKP Śródborów przy ul. Władysława Syrokomli.
Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 1596 m kw. jest położona w pierwszej linii zabudowy. Bezpośredni wjazd na działkę jest z ulicy Syrokomli.
Działka w kształcie kwadratu o bakach 38x42 metry. Wszystkie media dostępne w ulicy. Energia elektryczna i wodociąg jest bezpośrednio przy granicy działki, kanalizacja jest w odległości 2 metrów od granicy działki natomiast gazociąg jest oddalony od granicy działki około 150 metrów.

Dla działki wystąpiono o warunki zabudowy na dwa domy w zabudowie bliźniaczej.

Lokalizacja działki jest bardzo atrakcyjna do zamieszkania. W odległości około 1,9 km znajduje się szkoła podstawowa. Odległość do najbliższego przedszkola wynosi około 600 metrów. Odległość do przystanku komunikacji miejskiej wynosi około 600 metrów, odległość do stacji PKP Śródborów to około 1,2 km. Centrum Otwocka z  pełną infrastrukturą niezbędną jest w odległości około 3 km.
W sąsiedztwie działki mało intensywna zabudowa jednorodzinna. Otoczenie działki to rozległy kompleks leśny wykluczony z możliwości zabudowania.
Na działce znajduje się budynek drewniany do rozbiórki.

Nieruchomość z księga wieczystą. Bez wad prawnych.

Cena do negocjacji.

Oferta sprzedaży dostępna tylko w naszym biurze.

Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Kontakt:
Sławomir Galbarski
tel. 511 11 12 13
e-mail: slawomir.galbarski@ejos.plOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

ul. Józefa Poniatowskiego 1

05-400 Otwock

Osoba kontaktowa: Sławomir Galbarski

Tel: +48511111213 - wyślij wiadomość sms