Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/11

2/11

3/11

4/11

5/11

6/11

7/11

8/11

9/11

10/11

11/11

88 570 PLN (85 zł/m²)
Zielona Góra
Działka na sprzedaż
1042.00m²
Zielona Góra działka budowlana tereny zielone las
  • Szanowni Państwo,serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z widokiem na las. Zlokalizowana na osiedlu wśród nowo powstających zabudowań widocznych na załączonych zdjęciach.Po drugiej stronie...
Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z widokiem na las. Zlokalizowana na osiedlu wśród nowo powstających zabudowań widocznych na załączonych zdjęciach.

Po drugiej stronie piękna ściana lasu - gwarancja, ze nic tam nie powstanie.
Przyroda w zasięgu kilku kroków!

Działka 1042 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Media:
* prąd;
* woda z ujęcia miejskiego;
* kanalizacja - brak (oczyszczalnia ścieków/szambo).

Nieopodal osiedla znajduje się przystanek MZK, również pod osiedle podjeżdża autobus szkolny. Niedaleko powstaje nowe osiedle domków szeregowych z pełną infrastrukturą: centrum handlowym, sklepami, apteką itp.
 
Marzą Państwo o swoim miejscu na ziemi? O przestrzeni, którą będą mogli Państwo zaaranżować wedle własnych upodobań?
To wprost idealna oferta!


LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miasta Zielona Góra. Posiada atrakcyjną lokalizację, z dala od zgiełku ulicznego. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się kilka domów jednorodzinnych. Dojazd na niewielkim odcinku drogą utwardzoną. Wielkim atutem zamieszkania tutaj jest dostępność komunikacyjna. Z centrum Zielonej Góry można dojechać w zaledwie 12 minut (autobus miejski).

Osiedle położone jest w otulinie przepięknych rezerwatów przyrody takich jak Zimna Woda czy Bagno Michała, które pełne są dzikiej zwierzyny, roślin i grzybów. Niepowtarzalnie wpisuje się w krajobraz, sąsiaduje z lasem i jest otoczone licznymi terenami na pieszo - rowerowe wycieczki.

To idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących spokój, odpoczynek i naturę.


W razie wszelkich pytań pozostaję do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszam na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie.

Joanna Hetman
Pośrednik w Obrocie Nieruchomości
Nr licencji zawodowej: 24178

nr tel.: +48577771031

SZUBED Nieruchomości
ul. Głogowska 55/57, lok.5,
60-738 Poznań

ul. Głogowska 55/57

60-738 Poznań

Osoba kontaktowa: Joanna Hetman

Tel: +48577771031 - wyślij wiadomość sms