Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/4

2/4

3/4

4/4

98 000 PLN (57 zł/m²)
Kłobuck, Wincentego Witosa
Działka na sprzedaż
1715.00m²
  • Szukasz działki idealnej pod dom jednorodzinny z dostępem do miejskiej komunikacji i infrastruktury? Jest to idealna propozycja właśnie dla Ciebie!Oferuję do sprzedaży działkę zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się...
Szukasz działki idealnej pod dom jednorodzinny z dostępem do miejskiej komunikacji i infrastruktury? Jest to idealna propozycja właśnie dla Ciebie!

Oferuję do sprzedaży działkę zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kłobuck przy ul. Witosa, w bardzo bliskiej odległości do wszystkich punktów usługowych i gastronomicznych. Numer ewidencyjny działki: 168/1. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej z boku lub z tyłu.

Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego symbolem MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Uchwała Nr 84/VII/2019 z dn. 07.05.2019r.

Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu nowo powstałych domów jednorodzinnych. Płaska powierzchnia o kształcie prostokąta o wymiarach 35 m x 50 m i łącznej powierzchni 1715 m2.

Kłobuck jest ośrodkiem administracyjnym, kulturalnym i gospodarczym o znaczeniu regionalnym w subregionie północnym województwa śląskiego. Położony jest w bliskim sąsiedztwie Częstochowy i jest miastem wspierającym rozwój aglomeracji częstochowskiej.

Obecnie działka jest niezabudowana, co daje niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Działka znajduje się w pierwszym pasie przeznaczonym do zabudowy. Dojazd do działki drogą asfaltową.

W drodze dostępne media tj.: woda, prąd, kanalizacja.

Zamieszkując w tym miejscu zyskujesz przede wszystkim spokojną lokalizację, bliski dostęp do całej infrastruktury, a jednocześnie mieszkasz wśród natury. Najbardziej atrakcyjnym atutem okolicy jest Zalew Zakrzew zlokalizowany w odległości 5 km.

Zalew Zakrzew - akwen i jego otoczenie w latach 2009-2010 poddane zostały rewitalizacji, mają one stanowić atrakcyjne miejsce wypoczynku. Utworzono place zabaw dla dzieci, ogólnodostępny grill, molo wyznaczające strefę kąpielową, przebieralnie, prysznice. Przy zalewie w sezonie letnim działa ogródek piwny, znajdują się tu także altany widokowe.

Dla osób pracujących w Częstochowie dojazd do pracy nie będzie stanowił dużego kłopotu, dzięki nowopowstałej drodze Częstochowa-Kłobuck-Częstochowa. Odległość do granic Częstochowy to jedyne 15 km, ok. 20 minut samochodem.

Spodobała Ci się ta nieruchomość? Dlatego nie czekaj i zainwestuj pieniądze w atrakcyjną działkę, na której zbudujesz swój dom.

Zadzwoń i umów się na spotkanie!


CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI
WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Anna Gruca - Radzioch - Agent nieruchomości, tel.: 574 911 679W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.ul. Lipnicka 4

43-300 Bielsko-Biała

Osoba kontaktowa: RE/MAX Polska

Tel: +48574911679 - wyślij wiadomość sms