Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/9

2/9

3/9

4/9

5/9

6/9

7/9

8/9

9/9

39 000 PLN (8 zł/m²)
Kamionka
Działka na sprzedaż
4700.00m²
  • Prezentujemy Państwu interesującą nieruchomość inwestycyjną, zlokalizowaną malowniczej i zielonej miejscowości Kamionka, gm. Kamionka. Działka położona jest w czwartej linii zabudowy, z dostępem do wewnętrznej drogi...

Prezentujemy Państwu interesującą nieruchomość inwestycyjną, zlokalizowaną malowniczej i zielonej miejscowości Kamionka, gm. Kamionka.


Działka położona jest w czwartej linii zabudowy, z dostępem do wewnętrznej drogi dojazdowej, do której udziały nabywacie Państwo przy okazji zakupu nieruchomości.


Obecnie nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.


Prostokątna działka o powierzchni całkowitej x mkw, oraz szerokości frontu xm - to bardzo atrakcyjny teren, pod budowę wymarzonego domu. Ustawność działki przywodzi na myśl różne pomysły na zagospodarowanie tak dużej przestrzeni.


Dostępne media:

-prąd (ponad 200m)

-woda (ponad 200m)


Malowniczość okolicznych terenów zachęca do wycieczek rowerowych, oraz zwiedzania okolicznych zabytków (5 km do Muzeum Zamoyskich w Kozłówce). Niedaleko mieści się las, który stanowić może cel dla zapalonych grzybiarzy, jak i spacerowiczów, chcących odetchnąć pełną piersią, z dala od zgiełku miasta.


W oddaleniu 2 km od działki mieści się centrum miejscowości Kamionka - znajdziecie tam Państw szereg punktów użyteczności publicznej takich jak supermarkety, gabinety kosmetyczne, zespół szkół, obiekty sportowe i wiele innych.


Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami na sprzedaż na stronie internetowej Biura:
Opiekun oferty: Anita Górkiewicz

telefon: 696 617 940

e-mail: anita.gorkiewicz@alternatywnebn.pl


Alternatywne Biuro Nieruchomości

ul. Czeremchowa 5,


20-807 Lublin