Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/3

2/3

3/3

2 650 000 PLN (577 zł/m²)
Osłonino, Leśna
Archiwalna - Działka na sprzedaż
4594.00m²
Działka developerska nad morzem
  • Oferta Archiwalna:
    Działka budowlana w malowniczo położonej nadmorskiej miejscowości Osłonino. Działka zlokalizowana jest 650 m w linii prostej od Zatoki Puckiej. Wydane warunki zabudowy pozwalają na wybudowanie budynku mieszkalno-usługowego do...
Oferta Archiwalna:
Działka budowlana w malowniczo położonej nadmorskiej miejscowości Osłonino. 
Działka zlokalizowana jest 650 m w linii prostej od Zatoki Puckiej. 

Wydane warunki zabudowy pozwalają na wybudowanie budynku mieszkalno-usługowego do wysokości 15 m, powierzchnia zabudowy do 35% powierzchni terenu objętego inwestycją. Powierzchnia działki to 4594 m², szacowany PUM: 4 400 m². 
Pomieszczenia w projektowanych budynkach przeznaczone na cele mieszkalne i usługowe wraz z obiektami towarzyszącymi: kort, basen kąpielowy itp. oraz z miejscami postojowymi. Dojazd do działki drogą asfaltową. 
Dostępne media to sieć wodociągowa w drodze i sieć elektroenergetyczna. 

Rezerwat przyciąga wielu turystów, którzy pieszo bądź na rowerach obcują z piękną nadmorską przyrodą. To również świetne miejsce do uprawiania sportów wodnych i dla lotniarzy.
Z myślą o turystach zrealizowany został projekt „Zrównoważona turystyka i ekstensywne rolnictwo dla rezerwatu przyrody Beka”. Jego zadaniem było pogodzenie ochrony przyrody z ruchem wycieczkowym, taka organizacja spacerów po rezerwacie, by jednocześnie zadbać o ochronę siedlisk przyrodniczych oraz siedlisk ptaków. Wybudowana została wieża obserwacyjna, powstały mostki i platformy, z których można oglądać m.in. koniki polskie wypasane na solniskach, czyli łąkach, które zasila słona woda. Przy ścieżkach edukacyjnych postawione zostały tablice z najróżniejszymi informacjami.

Spotkać tu można wiele unikatowych gatunków ptaków na skalę europejską i światową, a także wznoszący się na wysokość 16 m Klif Osłoniński, z którego maluje się malowniczy krajobraz Zatoki. 

Miejscowość zlokalizowana jest w odległości 25 km od Gdyni, dojazd zajmuje jedynie 35 min. 

Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją. Eksperci kredytowi w Wilsons Nieruchomości bezpłatnie porównają i pomogą wybrać najlepszą ofertę kredytów hipotecznych. Nasz doświadczony zespół architektów stworzy wizualizację i opracuje profesjonalną dokumentację architektoniczną.

Więcej podobnych ofert nieruchomości na naszej stronie
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

ul. Świętokrzyska 20

00-002 Warszawa

Osoba kontaktowa: Sławomir Molski

Tel: +48668864186