Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10
811 070 PLN (170 zł/m2)
Piła (Wielkopolskie, pow. Pilski)
Działka na sprzedaż
4771m2
  • Szukasz miejsca dla swojej firmy? Nie możesz pominąć tej oferty.Nieruchomość położona jest w znakomitej lokalizacji, przy zbiegu ul. Motylewskiej i ul. Przemysłowej przy wygodnym zjeździe z obwodnicy.Świetne miejsce dla...
Szukasz miejsca dla swojej firmy? Nie możesz pominąć tej oferty.
Nieruchomość położona jest w znakomitej lokalizacji, przy zbiegu ul. Motylewskiej i ul. Przemysłowej przy wygodnym zjeździe z obwodnicy.

Świetne miejsce dla inwestora, który ma szansę wykorzystać potencjał położenia nieruchomości.
Idealna lokalizacja przy obwodnicy miasta - droga krajowa nr 11.
Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie prestiżowych firm takich jak: Polster, U Stodolnych.
Powierzchnia działki 4771 m2. Działka posiada status: użytkowanie wieczyste.
Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Warto zobaczyć tę nieruchomość i okolicę!
Zapraszam na prezentację!"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: