Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/9

2/9

3/9

4/9

5/9

6/9

7/9

8/9

9/9

60 000 PLN (11 zł/m²)
Makowa
Archiwalna - Działka na sprzedaż
5700.00m²
  • Oferta Archiwalna:
    Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej w Makowej k. PrzemyślaJeśli poszukujesz działki z przeznaczeniem na rekreację z możliwością postawienia domku letniskowego lub jako lokatę kapitału w malowniczej okolicy, ta oferta...
Oferta Archiwalna:
Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej w Makowej k. Przemyśla

Jeśli poszukujesz działki z przeznaczeniem na rekreację z możliwością postawienia domku letniskowego lub jako lokatę kapitału w malowniczej okolicy, ta oferta skierowana właśnie do Ciebie.

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 57 arów zlokalizowaną w Makowej, gmina Fredropol, składająca się z działki nr ewidencyjny 204. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, sąsiaduje z domami jednorodzinnymi i domami rekreacyjnymi. Dojazd drogą gminną, asfaltową, dalej ok. 150 m bezpośrednio do działki prowadzi droga utwardzona, polna, należy przejechać przez potok. Działka o nieregularnym kształcie o wymiarach 82 x 80 x 65 x 42 m. W niedalekiej odległości znajduje się linia energetyczna. Inne media we własnym zakresie: studnia, przydomowa oczyszczalnia. Działka rolno-leśna z przeznaczeniem na rekreację lub jako lokata kapitału. Wzdłuż działki płynie niewielki potok. Możliwość wybudowania domu rekreacyjnego na zgłoszenie do 35 m2 zabudowy lub domu całorocznego na podstawie uzyskanych Warunków Zabudowy.

Niedaleko do centrum Makowej, do Przemyśla ok. 30 min.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Oferta działki dostępna wyłącznie w naszym biurze freedom nieruchomości.

Mateusz Chmiel – opiekun oferty. Serdecznie zapraszam.

Tel. 881 201 750

Email: m.chmiel@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18L."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b

35-311 Rzeszów

Osoba kontaktowa: Mateusz Chmiel

Tel: +48881201750