Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/10

2/10

3/10

4/10

5/10

6/10

7/10

8/10

9/10

10/10

35 000 PLN (29 zł/m²)
Stawiska, Wymysłowo
Działka na sprzedaż
1200.00m²
Urocza działka, Stawiska, gm. Piotrków kuj.
  • Tylko w biurze Czas Nieruchomości!Polecam jedną z trzech działek położonych w miejscowości Stawiska, gm. Piotrków Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie. Działki znajdują się w bliskiej odległości jeziora Głuszyńskiego i jeziora...
Tylko w biurze Czas Nieruchomości!

Polecam jedną z trzech działek położonych w miejscowości Stawiska, gm. Piotrków Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie. Działki znajdują się w bliskiej odległości jeziora Głuszyńskiego i jeziora Czarny Bród (ok. 400 m w linii prostej i ok. 800 drogą). Stąd do Włocławka jest zaledwie ok. 40 km, a do Poznania 130 km, to niewiele, by wyskoczyć na weekend na swoją własną działkę.

Dlaczego warto kupić tę nieruchomość:
- pow. 1200 m2,
- droga asfaltowa prowadzi prawie do samej działki,
- wym. 33mx48m,
- w całości zadrzewiona, na życzenie Kupującego właściciele mogą wyciąć drzewa,
- ok. 800 m do plaży nad jeziorem Głuszyńskim,
- wokół lasy, stawy, 3 jeziora, przyroda jeszcze niezdominowana przez człowieka,
- cisza, spokój,
- strefa ochrony jeziora Głuszyńskiego,
- ziemia klasy R VI,
- wspaniały teren rekreacyjny, blisko natury.

Jest możliwość zakupu również dwóch sąsiednich działek o pow. 2500 m2 i 1500 m2.

Nie zastanawiaj się, zima szybko minie, a Ty decydując się na zakup, przywitasz nowy sezon grillowy na swojej własnej działce.

Kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości.

Polecam, Ania tel. 500 371 199

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

ul. Mickiewicza 2

88-150 Kruszwica

Osoba kontaktowa: Anna Sieracka

Tel: +48500371199 - wyślij wiadomość sms