Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

2 028 000 PLN (135 zł/m²)
Siadło Dolne
Archiwalna - Działka na sprzedaż
15000.00m²
  • Oferta Archiwalna:
    Przepięknie położona działka rolna zlokalizowana w cichej spokojnej okolicy, na zboczu w pobliżu drogi Siadło Dolne - Siadło Górne .Z działki roztacza się piękny widok na okoliczne pola i tereny uprawne Obecnie jest to działka...
Oferta Archiwalna:
Przepięknie położona działka rolna zlokalizowana w cichej spokojnej okolicy, na zboczu w pobliżu drogi Siadło Dolne - Siadło Górne .Z działki roztacza się piękny widok na okoliczne pola i tereny uprawne Obecnie jest to działka rolna, Gmina Kołbaskowo rozpoczęła prace nad uchwaleniem dla tego terenu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Ukształtowanie terenu działki jest lekko pochyłe z nielicznymi nasadzeniami. W niedalekiej odległości istnieją już wykończone i zamieszkałe domy jednorodzinne jak i powstające nowe budynki.
Obecnie na 10 etapów prac planistycznych przy opracowaniu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 7-my etap jest już ukończony i rozpoczynany jest etap 8-my,czyli wyłożenie projektu planu zagospodarowania przestrzennego wraz z prognozami do publicznego wglądu.
Przeznaczenie i zasady zagospodarowania terenu są następujące:
- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca
- nieprzekraczalna linia zbudowy - 5,0 m od linii rograniczających dróg
- wysokość zabudowy - do dwóch kondygnacji nadziemnych, maksymalnie 9,5 m do kalenicy
- druga kondygnacja w poddaszu przy maksymalnej wysokości ścianki kolankowej - 1,5 m,
- minimalna powierzchnia wydzielanej działki 1000 m2
Droga dojazdowa asfaltowa.Do centrum 12 km, bardzo dobry i szybki dojazd droga asfaltową.


al. Wyzwolenia 4A

70-553 Szczecin

Osoba kontaktowa: LOKUM NIERUCHOMOSCI

Tel: +48662220876