Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/3

2/3

3/3

22 500 PLN (8 zł/m²)
Wola Buchowska
Działka na sprzedaż
2700.00m²
  • Ofertą sprzedaży jest działka położona w miejscowości Wola Buchowska.Nieruchomość o powierzchni 27 arów o płaskim ukształtowaniu, położona bezpośrednio przy drodze gminnej.Działka objęta jest w całości miejscowym planem...
Ofertą sprzedaży jest działka położona w miejscowości Wola Buchowska.
Nieruchomość o powierzchni 27 arów o płaskim ukształtowaniu, położona bezpośrednio przy drodze gminnej.
Działka objęta jest w całości miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w przeznaczeniu na tereny zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych, z podstawowym przeznaczeniu pod lokalizację zabudowy zagrodowej.

Serdecznie zachęcam do umówienia się na prezentację.

Osoba prowadząca sprzedaż :

RENATA NIEMIEC

TEL. 883 988 777

MAIL: r.niemiec@g-gk.com

Potrzebujesz kredyt na zakup nieruchomości?

Pomożemy Państwu w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Bezpłatnie sprawdzimy zdolność kredytową, pomożemy w wyborze najlepszej oferty spośród ponad 20 banków, a także pomożemy przejść przez całą procedurę do uzyskania kredytu.


Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

ul. Jana Pawła II 8

37-500 Jarosław

Osoba kontaktowa: Renata Niemiec

Tel: +48883988777 - wyślij wiadomość sms