Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/7

2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

204 800 PLN (6 400 zł/m²)
Bartoszyce, Paderewskiego
Mieszkanie na sprzedaż
32.00m² 1 1
  • Proponujemy Państwu na sprzedaż naszą najnowszą inwestycję - luksusowe i komfortowe apartamenty w centrum miasta Bartoszyce - Osiedle Paderewskiego. (Budynek A)Przedstawiamy dwa nowoczesne budynki ( budynek A oraz budynek B) -...
Proponujemy Państwu na sprzedaż naszą najnowszą inwestycję - luksusowe i komfortowe apartamenty w centrum miasta Bartoszyce - Osiedle Paderewskiego. (Budynek A)

Przedstawiamy dwa nowoczesne budynki ( budynek A oraz budynek B) - zlokalizowane na ponad 7 tys mkw działki- cztero i pięciokondygnacyjne. Łącznie 114 mieszkań.
Ponad 160 miejsc postojowych, komórki lokatorskie, miejsca postojowe dla rowerów.
Mieszkania od kawalerek do 4 pokojowych, w metrażu od 32mkw do 73,5mkw. Olbrzymie tarasy i ogródki dla mieszkań zlokalizowanych na parterze. Zadbaliśmy też o najmłodszych - bezpieczny plac zabaw na terenie osiedla. W strefie relaksu - fontanna i piękny teren zielony.
W apartamentowcu cichobieżne windy, oświetlenie energooszczędne, szklane balustrady.
Teren inwestycji oraz ogródki, przynależne do mieszkań ogrodzone panelami.

Budynek został zaprojektowany z myślą o ludziach ceniących nowoczesność oraz wygodę.
To miejsce dla osób, które lubią naturalny miejski styl życia, jakość, wygodę i praktyczne rozwiązania. Łatwa dostępność niezbędnej infrastruktury - komunikacji, szkoły, przedszkola, kościoła, przychodni, lokalnych punktów usługowych, sprawiają, że okolica będzie doceniona przez przyszłych mieszkańców.

Oferta skierowana jest do osób ceniących prestiż, wysoką jakość wykonania, wygodę mieszkania i funkcjonalność.

Obecnie oferowane Apartamenty to najwyższa jakość w standardzie deweloperskim. Rozwiązania techniczne w inwestycji, lokalizacja, wysokiej klasy materiały wykończeniowe, w każdym Apartamencie, pobliskie tereny, duże tarasy, podziemne miejsca postojowe w hali garażowej oraz naziemne miejsca postojowe, nowoczesna, cichobieżna winda elektryczna, niski czynsz.

Termin rozpoczęcia budowy:
I kwartał 2021r.
Termin wydania nieruchomości:
I etap - I kwartał 2023r. (Budynek A)
II etap - II kwartał 2023r. (Budynek B)

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu oraz kompleksowej obsługi transakcji podjęliśmy współpracę z ponad 25 najlepszymi bankami w ramach finansowania inwestycji. Oferujemy produkty finansowe ponad 25 banków. Gwarantujemy: najlepsze oferty kredytów hipotecznych i gotówkowych w jednym miejscu, niezależne i bezstronne doradztwo finansowe, negocjacja indywidualnych warunków kredytu, szybsze kredyty dzięki dostępowi do uproszczonych procedur, profesjonalną obsługa Klienta, indywidualną opieka jednego doradcy.::oferta eksportowana z programu mediaRent::

ul. Pasaż Portowy 1A

11-500 Giżycko

Osoba kontaktowa: Biuro WGN

Tel: +48600663188 - wyślij wiadomość sms

Zobacz także inne ogłoszenia: