Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

1 500 000 PLN (1 500 000 zł/m2)
Bydgoszcz, Centrum (Kujawsko-Pomorskie, pow. Bydgoszcz)
Archiwalna - Lokal mieszkalny na sprzedaż
-m2 6 1
  • Oferta Archiwalna:
    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum z ogromnym potencjałem, w pięknie odrestaurowanej kamienicy zajmujące całe piętro. Mieszkanie przeszło gruntowny remont z zachowaniem najwyższej staranności. Wymieniono okna, instalację...
Oferta Archiwalna:

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum z ogromnym potencjałem, w pięknie odrestaurowanej kamienicy zajmujące całe piętro.
Mieszkanie przeszło gruntowny remont z zachowaniem najwyższej staranności. Wymieniono okna, instalację co ,wod-kan, położono nowe tynki, podłogi. Odrestaurowano drzwi wewnętrze z początku ubiegłego wieku zadbano o szczegóły i detale.( zdjęcia z remontu do wglądu)
Wysokość pomieszczeń 3,50 m, duże okna powodują bardzo dobre doświetlenie.
Mieszkanie ma 204,85 m kw. i składa się z 6 pokoi, małej kuchni, łazienki z toaletą i dwóch oddzielnych toalet oraz przestronnego przedpokoju- ułożone w amfiladzie i balkonu.
Obecnie mieszkanie wykorzystywane jest jako lokal użytkowy przez jedną firmę.
Można również podzielić na mniejsze niezależne pomieszczenia, ponieważ z korytarza jest wejście do każdego pokoju z osobna.
Również można dokonać podziału na 6 kawalerek na wynajem lub na sprzedaż po podziale co daje atrakcyjności mieszkania.
Rewelacyjne położenie mieszkania w świetnie rozwijające się dzielnicy oraz samej ulicy przy, której powstało wiele nowych apartamentowców.
W bliskim sąsiedztwie uczelnie, powstanie nowy kampus Akademii muzycznej, bliskość ul. Gdańskiej powoduje iż mieszkanie można wykorzystać na wiele sposobów: biura, kancelarie, klinika, gabinety jak również mniejsze mieszkania. Czynsz 800 zł. Mieszkanie ma ogrzewanie gazowe etażowe.

Polecam gorąco i zapraszam do kontaktu.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo