Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/6

2/6

3/6

4/6

5/6

6/6

1 500 000 PLN (7 353 zł/m²)
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
204.00m² 6 1
  • Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum z ogromnym potencjałem, w pięknie odrestaurowanej kamienicy zajmujące całe piętro. Mieszkanie przeszło gruntowny remont z zachowaniem najwyższej staranności. Wymieniono okna, instalację...

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum z ogromnym potencjałem, w pięknie odrestaurowanej kamienicy zajmujące całe piętro.
Mieszkanie przeszło gruntowny remont z zachowaniem najwyższej staranności. Wymieniono okna, instalację co ,wod-kan, położono nowe tynki, podłogi. Odrestaurowano drzwi wewnętrze z początku ubiegłego wieku zadbano o szczegóły i detale.( zdjęcia z remontu do wglądu)
Wysokość pomieszczeń 3,50 m, duże okna powodują bardzo dobre doświetlenie.
Mieszkanie ma 204,85 m kw. i składa się z 6 pokoi, małej kuchni, łazienki z toaletą i dwóch oddzielnych toalet oraz przestronnego przedpokoju- ułożone w amfiladzie i balkonu.
Obecnie mieszkanie wykorzystywane jest jako lokal użytkowy przez jedną firmę.
Można również podzielić na mniejsze niezależne pomieszczenia, ponieważ z korytarza jest wejście do każdego pokoju z osobna.
Również można dokonać podziału na 6 kawalerek na wynajem lub na sprzedaż po podziale co daje atrakcyjności mieszkania.
Rewelacyjne położenie mieszkania w świetnie rozwijające się dzielnicy oraz samej ulicy przy, której powstało wiele nowych apartamentowców.
W bliskim sąsiedztwie uczelnie, powstanie nowy kampus Akademii muzycznej, bliskość ul. Gdańskiej powoduje iż mieszkanie można wykorzystać na wiele sposobów: biura, kancelarie, klinika, gabinety jak również mniejsze mieszkania. Czynsz 800 zł. Mieszkanie ma ogrzewanie gazowe etażowe.

Polecam gorąco i zapraszam do kontaktu.

Zobacz także inne ogłoszenia: