Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/8

2/8

3/8

4/8

5/8

6/8

7/8

8/8

664 000 PLN (10 540 zł/m²)
Gdańsk, Wrzeszcz
Mieszkanie na sprzedaż
63.00m² 3 1 2020
  • Gdańsk Wrzeszcz Komfortowy 3 - pokojowy apartament z balkonem w Gdańsku Wrzeszczu "ZAJEZDNIA WRZESZCZ" - Fantastyczna inwestycja na mapie Gdańska, zlokalizowana przy Al. Hallera i ul. Chrobrego między...

Gdańsk Wrzeszcz

Komfortowy 3 - pokojowy apartament z balkonem w Gdańsku Wrzeszczu

"ZAJEZDNIA WRZESZCZ" - Fantastyczna inwestycja na mapie Gdańska, zlokalizowana przy Al. Hallera i ul. Chrobrego między Wrzeszczem i Zaspą, w pobliżu linii tramwajowych, autobusowych i kolejki SKM. Dobrze rozwinięta infrastruktura okolicy. Blisko centrum i morza. Liczne tereny zielone w okolicy.

Apartamentowiec z 2020r., planowany termin zakończenia prac - IV kwartał 2020 r.

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,24 mkw z balkonem 6,80 mkw, piętro IV z VII

W skład lokalu wchodzi:
- pokój dzienny z aneksem kuchennym (26,68 m2)
- sypialnia (11,78 m2)
- sypialnia (10,32 m2)
- przedpokój/ hol (6,82 m2),
- łazienka (3,93 m2),
- toaleta ( 1,88 m2),
- balkon (6,80 m2)

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo 30 000) oraz komórka lokatorska 6000 zł.


Lokal z ekspozycją południową, na 4. piętrze


Cesja umowy - odbiór jeszcze w tym roku : IV kwartał 2020r.

O inwestycji

Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą.
Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi, innowacyjny system ROBYG SMART HOUSE, całodobowy monitoring oraz lobby z portierem. Zajezdnia Wrzeszcz to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi.
Osiedle to wielofunkcyjne miejsce, które zaspokaja wszystkie potrzeby mieszkańców. Na terenie inwestycji znajdują się: sklepy, restauracje, place zabaw, zieleń zaprojektowana przez architekta, siłownia, ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów i zadaszone stojaki rowerowe - wszystko czego potrzeba do wygodnego życia. Zajezdnia Wrzeszcz to osiedle, które łączy sąsiedztwo morza i natury z doskonałym położeniem blisko centrum.
Tym, co wyróżnia osiedle jest atrakcyjna lokalizacja. Zajezdnia Wrzeszcz jest położona w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Rozbudowana sieć drogowa oraz komunikacyjna zapewniają szybki oraz komfortowy dojazd do gdańskiego Śródmieścia, centrum biznesowego w Oliwie, Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej. Położenie stanowi atut dla osób ceniących spokój oraz bliskość plaży, a także dla tych, którzy za kluczową wartość uznają sprawny dojazd do centrum miasta.

SMART HOUSE - inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu w cenie.

W częściach wspólnych budynków zastosowanie znajdzie energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Znacznie zmniejsza ono zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci. System jest przyjazny środowisku i korzystnie wpływa na zdrowie oraz kieszeń mieszkańców.

Panele fotowoltaiczne umożliwiają zasilanie części wspólnych w energię poprzez wykorzystanie światła słonecznego. Jest to ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie, które powoduje obniżenie rachunków za prąd oraz ma korzystny wpływ na środowisko naturalne.


w ofercie wykorzystano przykładową wizualizację jak równie wizualizacje ze strony

Kupujący nie płaci 2% podatku PCC.

Możliwość posiłkowania się kredytem przy zakupie

R e w e l a c y j n e mieszkanie do komfortowego życia i pracy, j ak również

S U P E R INWESTYCJA
KONTAKT: Emilia 533 079 505

emilia@papieznieruchomosci.pl


Oferta na wyłączność tylko w biurze Papież Nieruchomości
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: 5466 (licencja nr: )


ul. Parkowa 9

00-759 Warszawa

Osoba kontaktowa: Anna Papież

Tel: +48533079505 - wyślij wiadomość sms

Zobacz także inne ogłoszenia: