1/13
2/13
3/13
4/13
5/13
6/13
7/13
8/13
9/13
10/13
11/13
12/13
13/13
900 000 PLN (5 696 zł/m²)
Ostróda
Lokal komercyjny na sprzedaż
158.00m²
- Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" przedstawia ofertę sprzedaży lokalu usługowego, w którym aktualnie prowadzona jest działalność typu PUBBAR. Na nieruchomość o powierzchni 158,13 m 2 składają się dwa odrębne lokale o...
Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" przedstawia ofertę sprzedaży lokalu usługowego, w którym aktualnie prowadzona jest działalność typu PUB/BAR.
Na nieruchomość o powierzchni 158,13 m 2 składają się dwa odrębne lokale o powierzchni 104,20m 2 i 53,93 m 2 każdy dwupoziomowy z oddzielnym wejściem ( istnieje możliwość sprzedaży oddzielnie).
Lokal znajduję się przy ulicy Piastowskiej w bezpośrednim sąsiedztwie , zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Lokal dwustronny wejście do lokalu z poziomu "0" z ciągu pieszego o dużym natężeniu ruchu, przed lokalem ogródek.
Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie w stylu marynistycznym , sprzedawana z pełnym wyposażeniem m.in stołami , krzesłami, barem w stałej zabudowie, akwarium, stołem bilardowym .
I poziom - otwarta przestrzeń z zabudowanym barem oraz miejscami siedzącymi, zaplecze socjalne, toaleta dla personelu oraz pomieszczenie magazynowe.
II poziom - strefa siedząca dla klientów, sala ze stołem bilardowym oraz łazienka dla klientów.
Ponadto na pierwszym poziomie część lokalu z oddzielnym wejściem wynajmowana pod inna działalność - istnieje możliwość powiększenia przestrzeni .
Ogrzewanie - co miejskie, Budynek w której zlokalizowany jest lokal leży w zasobach Wspólnoty Mieszkaniowej, niskie koszty utrzymania, do lokalu doprowadzono wszelkie media ( oprócz gazu) .
Zapraszamy do osobistej prezentacji lokalu,
Cena podlega negocjacjom
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jestBiuro nieruchomości "KOMPLEX" . . Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. "
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" (licencja nr: 14718)
- Szczegóły oferty
Udogodnienia:
- Numer oferty w agencji:KPX-LS-495
- Numer ogłoszenia w szybko.pl:13461712
- Ceny w okolicy
- Kalkulator finansowy
Zobacz także inne ogłoszenia:
Lokale komercyjne na sprzedaż Ostróda
Lokale komercyjne bary na sprzedaż Ostróda