Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/2

2/2

1 090 000 PLN (587 zł/m²)
Nakło nad Notecią
Lokal komercyjny na sprzedaż
1856.00m² 1 1886
  • Przepiękna nieruchomość z dala od zgiełku.Malownicza lokalizacja z idealnym dojazdem. Cała nieruchomość znajduje się w miejscowości Chrząstowo, przy drodze nr 241, a zaledwie 1km od drogi krajowej nr 10 - łącząca...
Przepiękna nieruchomość z dala od zgiełku.

Malownicza lokalizacja z idealnym dojazdem. Cała nieruchomość znajduje się w miejscowości Chrząstowo, przy drodze nr 241, a zaledwie 1km od drogi krajowej nr 10 - łącząca aglomeracje:warszawską z bydgosko-toruńską i szczecińską.

Rozwojowa nieruchomość dla pokoleń. Kilka odrębnych budynków, w tym jeden o powierzchni około 200m2, gotowy od razu DO WPROWADZENIA.Urządzono tutaj duże mieszkanie z 5 pokojami, łazienką i wiatrołapem oraz wyjściem na ogród. W obrysie tego budynku również garaż o wysokości 5m, a także kotłownia i zaplecze socjalne (około 70m2)

Lokalizacja idealna na prowadzenie również działalności hotelowo/gastronomiczno/jeździecko/rekreacyjnej.

Ogromny potencjał tego pięknego miejsca TO GŁÓWNA zaleta przedmiotowej nieruchomości.


Wszelkie szczegóły przedstawię Państwu podczas prezentacji tej nieruchomości, na którą serdecznie zapraszam. Jeśli mieszkacie daleko i czas ogranicza możliwości przyjazdu na miejsce, z chęcią przeprowadzę prezentację zdalnie, za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Zbudowania całego folwarku idealnie wkomponowane są w istniejący park, z dominującym starodrzewem. Aleje i drogi dojazdowe do poszczególnych budynków są utwardzone. Ogrodzenie frontowe wymurowano w ostatnich latach. Na terenie zlokalizowany był również staw, który można odtworzyć lub wykorzystać ten teren w inny sposób.

W ofercie podaję jedynie ramowe informacje, ponieważ całości możliwości inwestycyjnych, walorów przyrodniczych, a także lokalizacyjnych nie jestem w stanie oddać słowami. Zapraszam zatem serdecznie na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.

^^^^ A WSZYSTKO TO ZA BARDZO ATRAKCYJNĄ CENĘ ^^^^

GORĄCO POLECAM i ZAPRASZAM
--- Bezpośredni kontakt i więcej informacji Kacper Klamra 695-905-912 lub mail kacper@rezydent.bydgoszcz.pl
--- Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karol Kacper Klamra (licencja nr: 12380)
--- Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

ul. ks. Józefa Schulza 7

85-315 Bydgoszcz

Osoba kontaktowa: Kacper Klamra

Tel: +48695905912