Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/2

2/2

959 000 PLN (639 zł/m²)
Wołczyn
Lokal komercyjny na sprzedaż
1500.00m² 1790
  • **** PAŁAC - NA SPRZEDAŻ ****** zapraszam w okolice Wołczyna powiat Kluczbork, woj.opolskie . W tej pięknej lokalizacji znajdziecie Państwo prawdziwy pałac ........ zbudowany na bazie prostokąta o wymiarach 20 m x 50 m.Jest to...

**** PAŁAC - NA SPRZEDAŻ ******

zapraszam w okolice Wołczyna /powiat Kluczbork, woj.opolskie /.
W tej pięknej lokalizacji znajdziecie Państwo prawdziwy pałac ........ zbudowany na bazie prostokąta o wymiarach 20 m x 50 m.Jest to duży obiekt ale bardzo ładnie utrzymany staraniem obecnego właściciela.
W porównaniu z obiektami tego typu- ten prezentuje się znakomicie.
Jest murowanym obiektem wzniesionym w XVIII wieku.Dach pokryty dachówką - przełożoną 2 lata temu.
Budynek otynkowany z zachowaniem artystycznych zdobień.Stropy betonowe.Media doprowadzone do budynku -prąd,woda,kanalizacja.Przygotowane wjazdy do wind - należy podłączyć hydraulikę i zamontować urządzenia.Budynek podpiwniczony,posiada strych.
Częściowo wydzielono pomieszczenia pokojowe,kuchenne i łazienkowe.Stolarka okienna i drzwiowa do renowacji lub do wymiany.Cała nieruchomość ogrodzona.Pałac otoczony jest murem z łamańca granitowego - nowo wzniesionego.
Do nieruchomości przynależy przepiękny park ze starym,pielęgnowanym drzewostanem o imponującej powierzchni - niecałe 4 ha.Przy tak dużej powierzchni wygospodarowanie 40- 50 miejsc parkingowych nie stanowi problemu.
Dla obiektu wykonano projekt z przeznaczeniem na Dom Seniorów,hotel lub SPA.
W tym obiekcie i w tej lokalizacji jest to wspaniała forma działalności.
Miejsce komunikacyjnie bardzo dobrze zlokalizowane .Każdy kto chce tu trafić łatwo znajdzie to miejsce.
Zapraszam na prezentację tej nieruchomości.
Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu art.66 KC., a jedynie ma charakter informacyjny.
Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego lub inwestycyjnego na zakup tej nieruchomości - kontakt do naszego niezależnego doradcy kredytowego tel.668 487 668 Pani Grażyna.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Mariusz Sienkiewicz (licencja nr: 2490)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my