Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/13

2/13

3/13

4/13

5/13

6/13

7/13

8/13

9/13

10/13

11/13

12/13

13/13

2 000 000 PLN (6 667 zł/m²)
Łódź, Górna
Lokal komercyjny na sprzedaż
300.00m² 12 1986
  • Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonującą, w pełni wyposażoną i dobrze prosperującą klinikę rehabilitacji w dzielnicy Łódź- Górna.Klinika posiada wszystkie zezwolenia i uprawnienia na prowadzenie działalności. Powierzchnia...
Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonującą, w pełni wyposażoną i dobrze prosperującą klinikę rehabilitacji w dzielnicy Łódź- Górna.

Klinika posiada wszystkie zezwolenia i uprawnienia na prowadzenie działalności. Powierzchnia budynku to ok. 300 m², po generalnym remoncie wykonanym 6 lat temu. Istnieje również możliwość sprzedaży całości udziałów spółki aktualnie prowadzącej ośrodek z całym wyposażeniem obiektu i know how. Jest również możliwość aranżacji pomieszczeń na innego rodzaju usługi, gabinety lekarskie, stomatologiczne, kosmetykę, masaże itp.

W budynku na parterze znajduje się duża poczekalnia z rejestracją dla pacjentów, gabinet lekarski oraz 5 sal do ćwiczeń, masaży i różnego rodzaju zabiegów wraz ze specjalistycznym sprzętem wysokiej klasy z odpowiednimi certyfikatami na użytkowanie i łóżkami do masażu, łazienka oraz szatnia dla pacjentów i pomieszczenie, w którym stoi nowy piec gazowy. Na pierwszym piętrze znajduje się poczekalnia, pokój do masażu, duża sala gimnastyczna z lustrami, oknami w suficie, drabinkami do ćwiczeń, 2 toalety oraz biuro i pokój socjalny dla pracowników. Wszystkie ściany pokryte są gładzią, a podłogi wyłożone terakotą i wykładziną, co sprzyja utrzymaniu czystości.

Cały budynek jest klimatyzowany z centralnym ogrzewaniem gazowym (nowy piec, gaz ziemny), wyposażony w instalację wodną (woda miejska), kanalizację burzową i sanitarną oraz monitoring całego obiektu.

Działka, na której znajduje się budynek jest ogrodzona z bramą wjazdową otwieraną automatycznie za pomocą pilota i osobnym wejściem dla pacjentów.
Powierzchnia całkowita działki wynosi 1636 m², z której wydzielono część na ośrodek rehabilitacji, a część na dom mieszkalny znajdujący się obok.

Pięknie zagospodarowany ogród zachwyca kwitnącymi krzewami magnolii, nasadzeniami iglaków i soczyście zielonym trawnikiem. W ogrodzie zainstalowano automatyczne podlewanie.
Okolica spokojna, zielona, cicha, ale dobrze skomunikowana (obok przystanek MPK), otoczona domami mieszkalnymi jednorodzinnymi oraz obiektami usługowymi.

To miejsce trzeba po prostu zobaczyć.
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na wspólny wirtualny spacer.W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

ul. Lipnicka 4

43-300 Bielsko-Biała

Osoba kontaktowa: Agnieszka Lik

Tel: +48536091779