Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/13

2/13

3/13

4/13

5/13

6/13

7/13

8/13

9/13

10/13

11/13

12/13

13/13

3 500 000 PLN (5 833 zł/m²)
Nowy Dwór Mazowiecki, Mieszka I
Lokal komercyjny na sprzedaż
600.00m² 12 2000
  • Na sprzedaż dochodowy, czynny, działający dom spokojnej starości, położony w Nowym Dworze Mazowieckim. Pensjonat istnieje od ponad 20 lat, z pełną, działającą infrastrukturą, doświadczonym i przeszkolonym personelem,...
Na sprzedaż dochodowy, czynny, działający dom spokojnej starości, położony w Nowym Dworze Mazowieckim.
Pensjonat istnieje od ponad 20 lat, z pełną, działającą infrastrukturą, doświadczonym i przeszkolonym personelem, dostawcami zaopatrzenia oraz sprawdzonymi procedurami. W ramach sprzedaży przejęty będzie również cały dotychczasowy personel Obiektu, tj. kierownik oraz personel medyczny (lekarze, pielęgniarki, zaopatrzeniowcy, dietetyk, rehabilitant).
Budynek jest po remoncie generalnym. Prowadzona w pensjonacie działalność posiada wszelkie zgody (np. Sanepid) - do wglądu w naszej firmie. Doskonała renoma Obiektu sprawia, iż pensjonariusze to w większości osoby z polecenia. Wysoka stopa zwrotu z inwestycji.
Doskonała lokalizacja, szybki dojazd z Warszawy. Blisko lotnisko Modlin, trasa gdańska. W pobliżu stacja PKP (szybka kolej z Warszawy).
Pensjonat aktualnie oferuje 33 miejsca dla seniorów.
Trzy poziomy budynku:
PIWNICA (suterena) - kotłownia (piec olejowy), szatnia dla personelu, pomieszczenia biurowe, magazyny żywności, pomieszczenia gospodarcze oraz sanitariaty dla personelu.
PARTER - 8 pokoi dla pensjonariuszy (2- lub 3-osobowe), kuchnia, zmywalnia, jadalnia z salonem (kominek i TV). Niektóre pokoje mają własne łazienki. Niektóre z węzłem sanitarnym przypadającym na dwa sąsiednie pokoje. Ponadto na parterze dyżurka dla pielęgniarek.
PIĘTRO: 9 pokoi dla pensjonariuszy i salon - świetlica. Łazienki zlokalizowane bezpośrednio przy pokojach lub przynależne do pokoi.
Całość doskonale utrzymana i zadbana. Wszystkie pokoje widne, ciepła kolorystyka, doskonałe nasłonecznienie obiektu.
Dookoła zadbany ogród z wypielęgnowaną dorodną roślinnością, altanka grillowa, ławeczki, alejki spacerowe.
Okolica cicha i spokojna. Dużo zieleni dookoła. Z ogrodu rozpościera się panorama doliny rzeki Narew.
Obiekt sprzedawany jest w całości łącznie z istniejącą i działającą w nim spółką. Posiada wszelkie niezbędne uzgodnienia. Do wglądu książki przeglądu Obiektu oraz pełna dokumentacja.
Możliwa rozbudowa Obiektu i powiększenie go o dodatkowe skrzydło, zwiększające ilość miejsc dla pensjonariuszy do 50.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, a wszelkie informacje pochodzą od właścicieli nieruchomości i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji, oraz usunięcia, czy zapomnienia.ul. Lekka (Bielany) 3

01-910 Warszawa

Osoba kontaktowa: Joanna Lebiedź

Tel: +48501138558