Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/3

2/3

3/3

5 500 000 PLN (8 148 zł/m²)
Radymno
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
675.00m² 1 2016
  • Oferta Archiwalna:
    Przedmiotem sprzedaży jest przedsięwzięcie inwestycyjne gotowe do przejęcia, zlokalizowane na terenie województwa podkarpackiego w miejscowości Radymno, powiat jarosławski.Obiekt powstał w 2016 roku i jest zorganizowany jako...
Oferta Archiwalna:
Przedmiotem sprzedaży jest przedsięwzięcie inwestycyjne gotowe do przejęcia, zlokalizowane na terenie województwa podkarpackiego w miejscowości Radymno, powiat jarosławski.

Obiekt powstał w 2016 roku i jest zorganizowany jako działalność dotycząca branży medyczno-stomatologicznej. Budynek jest wykończony w wysokim standardzie, cztero kondygnacyjny z windą.

Pomieszczenia znajdujące się w budynku są przystosowane i wyposażone pod kątem swojej działalności. Osoba chcąca zainwestować kapitał może liczyć na stopę zwrotu na poziomie 500 tys. zł rocznie.

Budynek jest również przygotowany pod względem podziału fizycznego na poszczególne lokale.
Podana cena jest ceną netto.

Więcej informacji oraz szczegółów można uzyskać pod numerami tel. 530 444 235 lub 695 389 212.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)