Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

2 650 000 PLN (1 155 zł/m²)
Piotrków Trybunalski, Karolinowska
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
2295.00m² 1991
  • Oferta Archiwalna:
    Piotrków Trybunalski - ul. Karolinowska -do sprzedaży obiekt magazynowo produkcyjny z budynkiem biurowym. Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo - produkcyjny wraz z budynkiem biurowym o łącznej powierzchni całkowitej...
Oferta Archiwalna:

Piotrków Trybunalski - ul. Karolinowska -do sprzedaży obiekt magazynowo produkcyjny z budynkiem biurowym.

Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo - produkcyjny wraz z budynkiem biurowym o łącznej powierzchni całkowitej 2295,5 m 2 położony na działce o powierzchni 16281 m 2 .
Łączna powierzchnia użytkowa hal wynosi 2.040,50 m 2 .
Powierzchnia biurowa - 255 m 2 .

Pierwsza hala z częścią socjalno - biurową zlokalizowana od frontu działki wybudowana została w latach 1991 - 93, dwie następne hale oddane zostały do użytku w 2006 roku. Budynki położone są wzdłuż granicy działki i połączone ze sobą ścianami i komunikacją wewnętrzną.
Budynek magazynowo produkcyjny ( wykończony i użytkowany ) składa się z jednokondygnacyjnej hali konstrukcji stalowej obudowanej ścianami zewnętrznymi z bloczków gazobetonowych i z cegły. Dach konstrukcji stalowej kryty blachą trapezową ocynkowaną. Posadzka typu przemysłowego. Hala posiada doświetlenie dzienne dachowe. Bramy stalowe.
Powierzchnia zabudowy 439,2 m 2 .
Powierzchnia użytkowa 382 m 2 .
Kubatura 2.394 m 3 .
Wyposażony jest w następujące instalacje i urządzenia:
- instalację elektryczną siły i światła.

Budynek socjalno - biurowy - trzykondygnacyjny, bez podpiwniczenia wykonany w technologii tradycyjnej ścian murowanych z bloczków gazobetonowych i z cegły. Ławy fundamentowe żelbetowe, stropy nad parterem i piętrem z płyty żelbetowej wylewanej, schody konstrukcji stalowej. Okna z PCV, drzwi wewnętrzne typowe typu PORTA. Na parterze znajdują się pomieszczenia socjalno - biurowe. Na pierwszym i drugim piętrze znajdują pomieszczenia biurowe i laboratorium.

Tynki zewnętrzne i wewnętrzne cementowo - wapienne. Ściany malowane , w pomieszczeniach mokrych płytki ceramiczne ścienne. Posadzki - w pomieszczeniach biurowych ceramika podłogowa.

Instalacje wewnętrzne:
· co zasilane z kotłowni gazowej,
· woda ciepła z bojlera elektrycznego,
· wodociąg z ujęcia sieci miejskiej,
· kanalizacja,
· energia elektryczna.

W budynku znajdują się następujące pomieszczenia: sekretariat, gabinet szefa, pomieszczenia biurowe, laboratorium, sanitariaty, aneks kuchenny, komunikacja pozioma i pionowa.

Hala nr II - szerokość 18,25 m, długość 25 m .
Hala nr III - szerokość 18,25 m, długość 40 m .
Wysokość hal - 7,50 m
Rozwiązania konstrukcyjno - materiałowe hal:
· stopy i ławy fundamentowe - żelbetowe
· ściany zewnętrzne - z cegły silikatowej wyspoinowanej
· nadproża i wieńce - żelbetowe
· dach konstrukcji stalowej - rama dwuprzegubowa stalowa, której słup i rygiel stanowią blachownicę trapezową o zmiennym przekroju teowym
· bramy - stalowe
· posadzki - cementowe zbrojone siatką
· tynki wewnętrzne - brak

Obie hale wyposażone są w instalację elektryczną i posiadają stan techniczny dobry.

Nieruchomość położona w północno - wschodniej części miasta, w strefie pośredniej ( pomiędzy strefą śródmiejską a peryferyjną ), na terenie z przewagą zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Cena do negocjacji .

Zapraszamy na prezentację.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jarosław Górny (licencja nr: 8271)


ul. Wojska Polskiego 64

97-300 Piotrków Trybunalski

Osoba kontaktowa: Jarosław Górny

Tel: +48503007477