Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/4

2/4

3/4

4/4

490 000 PLN (738 zł/m²)
Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
664.00m²
  • Oferta Archiwalna:
    OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY! Do sprzedaży obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 664,4 m2 w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice, usytuowany na działce o powierzchni 865 m2. Konstrukcja budynku stalowa, z wypełnieniem ścian...
Oferta Archiwalna:

OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY!

Do sprzedaży obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 664,4 m2 w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice, usytuowany na działce o powierzchni 865 m2.

Konstrukcja budynku stalowa, z wypełnieniem ścian bloczkami z gazobetonu szarego, tynk wapienno-cementowy, częściowo luxfery. Okna i drzwi przemysłowe, stalowe - jednoszybowe z uchylnymi wywietrznikami, dach dwuspadowy do wewnątrz, konstrukcja nośna stalowa z ułożonymi płytami betonowymi korytkowymi, ocieplenie zewnętrzne z izolacją - papa termozgrzewalna.
Budynek posiada przyłącze ciepłownicze z systemowej sieci ciepłowniczej Veolii.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:

Przeznaczenie podstawowe: usługi handlu detalicznego, gastronomii, bankowości, administracji, opieki zdrowotnej, społecznej, oświaty, kultury, rekreacji, sportu, turystyki, a także biura oraz usług i rzemiosła.

Przeznaczenie uzupełniające: mieszkania wbudowane w obiekty usługowe - obejmujące maksymalnie 30% powierzchni całkowitej obiektów usługowych; obiekty pomocnicze, garaże.

Bardzo dobra lokalizacja, parking przed budynkiem. Duże, rozwojowe Osiedle!


--------------------------

Oferujemy bezpłatną i fachową pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC.


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Okrzei 1

42-600 Tarnowskie Góry

Osoba kontaktowa: 7 House M. Bentkowski, A. Toś Spółka Cywilna Administrator

Tel: +48533777965