Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/19

2/19

3/19

4/19

5/19

6/19

7/19

8/19

9/19

10/19

11/19

12/19

13/19

14/19

15/19

16/19

17/19

18/19

19/19

1 950 000 PLN (2 390 zł/m²)
Brenna, Sportowa
Lokal komercyjny na sprzedaż
816.00m²
  • Oferuję do zakupu piękny, z rodzinnym klimatem, pensjonat położony u stup Starego Gronia. Pensjonat o całkowitej powierzchni 816m2 podzielony jest na część stanowiącą mieszkanie właścicieli, oraz część pensjonatową. Obie...

Oferuję do zakupu piękny, z rodzinnym klimatem, pensjonat położony u stup Starego Gronia. Pensjonat o całkowitej powierzchni 816m2 podzielony jest na część stanowiącą mieszkanie właścicieli, oraz część pensjonatową. Obie części połączone w parterze i na piętrze. Część mieszkalna rozlokowana na parterze i piętrze. Na parterze salon z kominkiem, oraz wyjściem do ogrodu przez szklaną oranżerię, gabinet, kuchnia z pomieszczeniem gospodarczym, spiżarką, WC, oraz przedpokój. Z przedpokoju wejście schodami na piętro. Na piętrze trzy pokoje z łazienkami.
Parter części pensjonatowej obejmuje wszelkie pomieszczenia konieczne do funkcjonowania obiektu wypoczynkowego. Znajdujemy tu dwie sale konsumpcyjne o łącznej powierzchni 80m2 i bufetem o powierzchni 6m2, część sanitarną dla gości z toaletami, osobno dla pań, z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych, osobno dla panów. Z salami konsumpcyjnymi bezpośrednio sąsiaduje kuchnia z wszelkimi, koniecznymi do funkcjonowania pomieszczeniami: zmywalnią naczyń, magazynami, sanitariatami dla personelu, oraz czynną studnią z wodą pitną. Całość wykonana i wyposażona zgodnie z normami unijnymi. Całość idealnie zaprojektowana, funkcjonalna z dobrze rozplanowanymi wyjściami na zewnątrz. Bezpośrednio z ulicy wejście dla gości do części pensjonatowej. Dla gości oferowane są dwa apartamenty dwupokojowe z łazienkami, oraz cztery pokoje z łazienkami. Pokoje przytulne, umeblowane, gwarantujące idealny wypoczynek. Na terenie nieruchomości osobny budynek z kuchnią polową na parterze, oraz pokój z aneksem kuchennym i łazienką na piętrze. Do wynajęcia również kampingi drewniane i mały budynek wolnostojący. Nieruchomość posiada własny, ogrodzony i oświetlony kort tenisowy, boisko sportowe, piękny zadbany ogród z możliwością rodzinnego grillowania. Całość obiektu bezpieczna, ogrodzona, wjazd umożliwiają trzy bramy wjazdowe. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu. Wykonany projekt rozbudowy o sale konferencyjne, oraz pokoje dla gości z łazienkami. Projekt jest zatwierdzony, wydane aktualne pozwolenie na budowę. Na nieruchomości został zaprojektowany również budynek mieszkalny jednorodzinny i także jest aktualne pozwolenie na jego budowę.
Nieruchomość położona w ścisłym centrum Brennej, w bliskim sąsiedztwie restauracja, w pobliżu plac zabaw, rzeka Brenica, wyciąg narciarski Stary Groń, muszla koncertowa i wszelkie atrakcje turystyczne.