Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/6

2/6

3/6

4/6

5/6

6/6

11 000 000 PLN (4 801 zł/m²)
Wisła
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
2291.00m² 1999
  • Oferta Archiwalna:
    Proponujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny ośrodek rekreacyjno-sportowy Soszów znajdujący się w Wiśle - Jaworniku, tuż przy granicy z Czechami. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego walory inwestycji: ...
Oferta Archiwalna:

Proponujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny ośrodek rekreacyjno-sportowy Soszów znajdujący się w Wiśle - Jaworniku, tuż przy granicy z Czechami.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego walory inwestycji:
Idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią aktywne formy wypoczynku. W sezonie zimowym miłośnicy narciarstwa i snowboardu znajdą tu 6 urozmaiconych tras o łącznej długości ok. 6km. Po całodniowym szaleństwie można posilić się w jednym z kilku punktów gastronomicznych oraz poczuć klimat Beskidów, rozgrzać się przy kominku z kieliszkiem grzanego wina i rozsmakować się w regionalnej kuchni serwowanej w prawdziwej góralskiej karczmie. W sezonie letnim zaś ośrodek przyciąga miłośników beskidzkich szlaków. Na mniej wytrwałych piechurów czeka kolejka linowa, która zawiezie ich prosto na sam szczyt skąd roztacza się widok na malowniczą panoramę Beskidów.

A teraz kilka faktów. Na proponowaną Państwu ofertę składa się :

1. Część rekreacyjno-sportowa :

- 6 tras zjazdowych o łącznej długości ok. 6 km
- kolejka linowa o długości 815 m
- podwójnego wyciągu orczykowego
- wyciągu talerzykowego

2. Zaplecze hotelowo-usługowe :

- budynek dolnej stacji kolei linowej (18 miejsc noclegowych)
- chatka góralska (8 miejsc noclegowych)
- chatka góralska na tarasie (7 miejsc noclegowych)
- dodatkowo gotowy projekt na rozbudowę części hotelowej dla 16-18 osób
- 600 miejsc parkingowych.

3. Zaplecze gastronomiczne :

- hotelowa restauracja
- bufet na wolnym powietrzu
- nowy, gustownie urządzony bar pod tarasem

Ogromna, malownicza przestrzeń ok. 15 ha stwarza wiele możliwości inwestycyjnych, zwiększając tym samym dochodowość w sezonie letnim.

Jeśli spodobała Ci się ta oferta to nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na prezentację !

Nasza firma współpracuje z doświadczonym doradcami finansowymi, jeśli potrzebne są środki na zakup nieruchomości pomożemy wybrać najlepszą ofertę na rynku. Nasi specjaliści gwarantują profesjonalne doradztwo, najniższe marże na rynku, pomoc w trakcie całej procedury kredytowej i załatwienie szybko i bezpiecznie wszystkich formalności.

Więcej informacji pod numerem telefonu + 48 662 538 332 lub mailowo ; m.kochel@fskdevelopment.pl