Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

410 000 PLN (8 723 zł/m²)
Poznań
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
47.00m² 1
  • Oferta Archiwalna:
    Wynagrodzenie Pośrednika opłaca Sprzedający!Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o charakterze biurowym o powierzchni użytkowej 47,4 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w kompleksie mieszkalno-usługowym przy ul....
Oferta Archiwalna:
Wynagrodzenie Pośrednika opłaca Sprzedający!

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o charakterze biurowym o powierzchni użytkowej 47,4 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w kompleksie mieszkalno-usługowym przy ul. Generała Tadeusza Kutrzeby w Poznaniu.
Na południe w odległości 1 km spacerem znajduje się Ratusz na płycie Starego Rynku, od północy znajduje się Park Cytadela, największy poznański park.

Lokal jest bardzo dobrze doświetlony oraz posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, w rzucie na bazie prostokątnego trójkąta, z mini aneksem kuchennym, zapleczem z szatnią oraz węzłem sanitarnym (łazienka z kabiną prysznicową oraz w.c.).
Powierzchnia stricte biurowa jest otwarta (typu open space) i zajmuje około 40 m2. Wystawa okienna od południa – aluminiowe okna są na całej ścianie, widok na podwórze.
W lokalu szafy w stałej zabudowie, indywidualna klimatyzacja ( 2 szt.), wentylacja, uchylne okna, podwieszane sufity, rolety okienne, centralne ogrzewanie, wysokość pomieszczeń do podwieszanego sufitu 3,0 m, okablowanie teleinformatyczne.

Lokal znajduje się w biurowej części kompleksu, wejście przez reprezentacyjny hol z recepcją/ochroną, odrębną klatką schodową oraz windą. Kompleks posiada całodobową ochronę oraz monitoring, ogólnodostępny parking.

Nieruchomość ze względu na swoją nietuzinkową lokalizację oraz walory użytkowe jest doskonałym miejscem zarówno pod kątem prowadzenia własnego biura jak i świetną lokatą pod wynajem.

Czynsz administracyjny: 412 zł/m-c (w tym zaliczki na c.o., zimna oraz ciepła woda, f.r., eksploatacja części wspólnych, ochrona, monitoring, śmieci).

Stan prawy - lokal niemieszkalny (lokal użytkowy) z własną księgą wieczystą.

Cena: 410.000 zł

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 10949

Kontakt: Tomasz Klim tel. 516-020-273, email: t.klim@blaszczyk.com.pl