Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

568 293 PLN (568 293 zł/m2)
Gdańsk, Dolne Miasto, Toruńska
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
-m2 4 2018
  • Oferta Archiwalna:
    NIERUCHOMOŚĆ:Prestiżowy lokal handlowo usługowy o powierzchni 54,2 m2 z widokiem na Motławę położony na parterze budynku z wyłącznym prawe do korzystania z 30 m2 ogródka, obecnie zaadaptowany pod działalność handlową z...
Oferta Archiwalna:
NIERUCHOMOŚĆ:
Prestiżowy lokal handlowo usługowy o powierzchni 54,2 m/2 z widokiem na Motławę położony na parterze budynku z wyłącznym prawe do korzystania z 30 m/2 ogródka, obecnie zaadaptowany pod działalność handlową z dużymi oknami które służą ekspozycji towarów. Przestrzeń podzielona na 4 części (część konferencyjna połączona z przestrzenią biurową, osobne biuro, aneks kuchenny oraz toaleta) które w razie potrzeby mogą zostać zmodyfikowane wedle uznania. W lokalu klimatyzacja dwu funkcyjna, obniżony sufit, pełna infrastruktura biurowa. Nieruchomość zabezpieczona roletami antywłamaniowymi, mocnymi drzwiami, kamerami szerokokątnymi na podczerwień, dodatkowo prowadzony jest dozór obiektu przez firmę solid.

PRZYKŁADOWE PRZEZNACZENIE:
- biuro reprezentacyjne
- kancelarie (prawną, notarialną)
- gabinet stomatologiczny
- klinika zabiegowa
- salon usługowy
- kawiarnia (ze względu na bliskość rzeki i ogródek z widokiem)
- salon tatuażu
- pub

BUDYNEK:
Wykonany w 2012 przez dewelopera Mill -Yon Gdańsk z wysokiej klasy materiałów budowlanych prestiżowy projekt pracowni architektonicznej KIPP Projekt, ikona Dolnego Miasta inwestycja AURA.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Dolne Miasto zaliczanej do centrum Gdańska położona na Wyspie Spichrzów w urokliwej okolicy starych kamienic tuż nad samym brzegiem rzeki Motławy. Liczne nowo wybudowane kompleksy apartamentowe-usługowe oferują sporą liczbę klientów dla różnorodnego profilu działalności jak i zarówno podnoszą atrakcyjność lokalizacji. Miasto Gdańsk od 2014 rozpoczęło szeroko zakrojone projekty rewitalizacyjne na tym obszarze których suma ma wynieść 400 mln złotych co już przekłada się na wzrost prestiżu i cen lokalnych nieruchomości.

DODATKOWE ATUTY:
- 8 minut spaceru do serca Gdańskiej Starówki
- 700 metrów do stacji SKM
- sąsiedztwie nowych budynków
- duży potencjałem wzrostu wartości

DODATKOWE INFORMACJE:
Czynsz podzielony na okresy lato/zima (300 zł/m / 450 zł/m) w tym ochrona, wywoź nieczystości, utrzymanie części wspólnych, zaliczka na ogrzewanie.
Sufit podwieszany obniżony z wysokości 2,9 m na 2,74 m
Do ceny sprzedaży należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23% ze względu na sprzedaż przez firmę.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE I DO ZAKUPU!!!
_____________________________________________________

KUP Z NAMI - TYLKO U NAS OFERTY Z PAZUREM!
ZAPEWNIAMY:
BEZPIECZEŃSTWO – transakcje ubezpieczone OC pośrednika na kwotę 500 000 Euro!
PEWNY, SZYBKI, KORZYSTNY ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
BEZPŁATNĄ I SKUTECZNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU
DORADZTWO INWESTYCYJNE

WIĘCEJ OFERT Z PAZUREM TYLKO NA TIGRES.PL

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)