Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/6

2/6

3/6

4/6

5/6

6/6

472 800 PLN (8 014 zł/m²)
Gorzów Wielkopolski, Górczyn
Lokal komercyjny na sprzedaż
59.00m² 1
  • Marzysz o własnej kawiarni lub barze? Nie chcesz wydawać dużo na reklamę swojej działalności? To jest oferta właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż narożny lokal o wysokim standardzie wykończenia, położony w budynku usługowym na...
Marzysz o własnej kawiarni lub barze? Nie chcesz wydawać dużo na reklamę swojej działalności? To jest oferta właśnie dla Ciebie!

Na sprzedaż narożny lokal o wysokim standardzie wykończenia, położony w budynku usługowym na Górczynie, świetnie skomunikowanym z miastem i widocznym z dużej części osiedla. W obiekcie prowadzona jest działalność medyczna. Każdego dnia przyjmowanych jest kilkadziesiąt pacjentów przez kilkunastu lekarzy specjalistów. Oni mogą stać się Twoimi Klientami!

Lokal jest bardzo dobrze widoczny, posiada witryny z trzech stron, co umożliwia nieprzerwaną reklamę Twojej działalności. Wejście do lokalu jest z głównego holu budynku, ale istnieje również możliwość utworzenia dodatkowego oddzielnego wejścia z ulicy.

Lokal o powierzchni 59,10 m2, może być powiększony o kolejne pomieszczenia, np 16,3 m2 lub dodatkowo o 17,4 m2. Posiada dostęp do części wspólnych, m.in. komunikacji, WC męskiego, WC damskiego, WC niepełnosprawnych.

Koszty eksploatacyjne 1023,02 zł netto/m-c. Cena 472 800 zł brutto.


Przy obiekcie usytuowany jest parking wielostanowiskowy. Dodatkowe udogodnienia: odrębny agregat prądotwórczy, klimatyzacja, instalacja alarmowa, przeciwpożarowa, monitoring korytarzy oraz terenu wokół budynku, sieć telefoniczna.

Lokalizacja świetnie sprawdzi się również do prowadzenia innego rodzaju działalności, np. oddziału banku, poczty lub kancelarii prawnej.

Uwaga! Dostępne są różnej wielkości powierzchnie lokali. Więcej informacji w biurze. Zapraszam do kontaktu!


ul. Dzieci Wrzesińskich 8

66-400 Gorzów Wielkopolski

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48781665454