Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/19

2/19

3/19

4/19

5/19

6/19

7/19

8/19

9/19

10/19

11/19

12/19

13/19

14/19

15/19

16/19

17/19

18/19

19/19

2 999 000 PLN (3 260 zł/m²)
Zielona Góra
Lokal komercyjny na sprzedaż
920.00m² 1
  • Chciałbyś dobrze zainwestować pieniądze w obiekt z potencjałem? marzysz o branży gastronomicznej i hotelarskiej? chciałbyś stworzyć dom opieki dla osób starszych? potrzebujesz bazy noclegowej dla swoich pracowników? A może masz...
Chciałbyś dobrze zainwestować pieniądze w obiekt z potencjałem? marzysz o branży gastronomicznej i hotelarskiej? chciałbyś stworzyć dom opieki dla osób starszych? potrzebujesz bazy noclegowej dla swoich pracowników? A może masz inny pomysł na biznes i potrzebujesz lokalu?
Jeśli tak - zapoznaj się z poniższą ofertą.

Oferujemy Państwu na sprzedaż niepowtarzalny obiekt znajdujący się przy drodze krajowej w Krośnie Odrzańskim, przez którą prowadzi tranzyt w kierunku granicy Polsko-Niemieckiej. Dzięki temu duża część gości to obcokrajowcy z zachodniej granicy.
Jest to jedyna tego typu nieruchomość w okolicy. Do dyspozycji klientów pozostaje unikalna restauracja utrzymana w klimatycznym stylu, która wprowadza nas w regionalną kulturę.
Całości dopełniają dwa tradycyjne piece opalane drewnem, służące do wypieku pieczywa, oraz pizzy neapolitańskiej. Warto wspomnieć o wyjątkowym wykończeniu wnętrza w niepowtarzalne tynki z najprawdziwszej gliny, na których znajdują się artystyczne płaskorzeźby, wykonywane przez znanego artystę.
Miejsce wykorzystywane jest obecnie do organizacji licznych bankietów, przyjęć oraz niezapomnianych wesel.
Sala główna pomieści około 80 osób. Dostępna jest również mniejsza sala bankietowa, w której może gościć dodatkowo 40 osób.
Łączna powierzchnia sal bankietowych to około 380 m2.
Na parterze znajduje się kuchnia wyposażona we wszelkie sprzęty niezbędne do prowadzenia wymarzonej restauracji. Z kuchni mamy bezpośredni dostęp do pomieszczeń gospodarczych oraz chłodni.

W lokalu znajdują się także pokoje hotelowe usytuowane na piętrze budynku. Pokoje są utrzymane w bardzo dobrym stanie, co roku odświeżane, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.
Łącznie do dyspozycji gości przeznaczonych jest 10 pokoi. Wyboru można dokonać pomiędzy pokojami jedno, dwu oraz trzy-osobowymi. Dla gości hotelowych dostępna jest sauna, której zdrowotne i relaksacyjne właściwości znane są nie od dziś.
Powierzchnia użytkowa pomieszczeń w części hotelowej wynosi około 200 m2 Istnieje jednak możliwość powiększenia tej przestrzeni o obecnie obowiązującą powierzchnię prywatną.

W skład nieruchomości wchodzi także część mieszkalna - wyodrębniona z całego budynku. Wchodząc na piętro możemy zobaczyć nowoczesny, przestronny salon połączony z aneksem kuchennym. Pomieszczenie jest bardzo dobrze oświetlone, a wysoki sufit oraz modny kominek dodają wnętrzu klasy i sprawiają, że mieszkanie zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Bezpośrednio z aneksu kuchennego, korytarzem dostaniemy się do części sypialnianej. Po prawej stronie przeszklonego, jasnego hall’u znajdują się drzwi do pokoju dziecięcego, a dalej obszerna łazienka wyposażona w prysznic oraz dużą wannę. Drzwi na wprost prowadzą do głównej sypialni, która zagospodarowana jest w zabudowaną szafę. Do części mieszkalnej przynależą również dwa garaże, mogące pomieścić łącznie trzy samochody.

Całość nieruchomości ogrzewana jest piecem gazowym z zasobnikami wody. Alternatywę stanowi możliwość wykorzystania pieca na paliwo stałe. Dla zredukowania kosztów energii została zamontowana instalacja solarna. Wszystkie sale bankietowe, pomieszczenia restauracji, część hotelowa oraz mieszkalna wyposażone są w profesjonalną wentylację oraz klimatyzację.
Dodatkowo w nieruchomości zastosowano szyby antywłamaniowe (klejone)- dla części parterowej. Dla większego bezpieczeństwa został zainstalowany monitoring połączony z systemem alarmowym. Lokal spełnia warunki PPOŻ.

Działkę, na której znajduje się nieruchomość można podzielić na 2 części. Na jednej z nich stoi budynek oraz wydzielona została część parkingowa. Druga część jest dostępna tylko dla właściciela i daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Dodatkowo lokal oferuje swoim gościom parking o łącznej powierzchni około 700 m2, na którym swobodnie zaparkujesz samochód osobowy jak i ciężarowy.

Nieruchomość posiada duży potencjał, może zostać przekształcona m.in. na gabinety lekarskie, dom opiekuńczo- pielęgnacyjny, bazę noclegową, prywatny szpital czy cokolwiek co przewiduje Twój biznesplan.

Zapraszam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym kontakcie.

Opiekun oferty:
Sylwia Żynda
e-mail: s.zynda@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 664 389 715

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura, które znajduje się w Poznaniu przy ulicy Św. Michała 43Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."