Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/2

2/2

6 200 000 PLN (3 799 zł/m²)
Poznań, Stare Miasto, Feliksa Nowowiejskiego
Lokal komercyjny na sprzedaż
1632.00m² 1
  • Jeśli poszukujesz kamienicy pod inwestycję, interesuje Cię dobra lokalizacja, zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą.Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, którą stanowi działka o powierzchni 644m2, zabudowana budynkiem...
Jeśli poszukujesz kamienicy pod inwestycję, interesuje Cię dobra lokalizacja, zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą.

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, którą stanowi działka o powierzchni 644m2, zabudowana budynkiem obecnie o charakterze biurowo-usługowym, położona w samym Centrum Poznania przy ul. Feliksa Nowowiejskiego 5 w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, Placu Wolności i Zamku Królewskiego.
Budynek o charakterze kamienicy położony jest w zwartej zabudowie, w strefie śródmiejskiej miasta, o powierzchni użytkowej 1632,4 m2.

Nieruchomość to pięciokondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony budynek wybudowany w XIX wieku i przebudowany w latach '80.
Kamienica jest w bardzo dobrym stanie technicznym, posiada nową elewację. Dach budynku to wielospadowa, drewniana, kryta dachówką konstrukcja. Okna nieruchomości drewniane, zachowane w dobrym stanie.

Na powierzchnię nieruchomości składa się :
Piwnica: ok 239 m2 - sala konferencyjna, archiwum, magazyn, własna kotłownia, toalety, pomieszczenie socjalne.
Parter: ok 284 m2 - powierzchnia usługowa (ok 168m2), pokoje biurowe, wc.
1 piętro: ok 335 m2 - sala konferencyjna, 9 pokoi, 2 toalety
2 piętro: ok 332 m2 - 11 pokoi, 2 toalety
3 piętro: 334 - 10 pokoi, 2 toalety
Poddasze: ok 191 m2

Prestiżowa lokalizacja sprawia, ze nieruchomość może być przeznaczona zarówno na cele biurowe, hotelowe, siedzibę firmy, placówki medyczne jak również atrakcyjne lokale mieszkalne.

Opiekun oferty:
Sylwia Żynda
tel. 668489950
mail: s.zynda@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura, które mieści się przy ulicy Św. Michała 43, II piętro p. 17, 61-119 PoznańSzukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę zamienstarenanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."