Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/19

2/19

3/19

4/19

5/19

6/19

7/19

8/19

9/19

10/19

11/19

12/19

13/19

14/19

15/19

16/19

17/19

18/19

19/19

850 000 PLN (4 942 zł/m²)
Poznań, Winogrady, Murawa
Lokal komercyjny na sprzedaż
172.00m² 6 1994
Rozpoznawalna lokalizacja i ogromny potencjał!
  • Rozpoznawalna lokalizacja i ogromny potencjał!Lokal biurowy z rozpoznawalnym adresem i ogromnymi możliwościami rozbudowy!Spełni oczekiwania osób, które:- szukają lokalu z bardzo dobrym dojazdem komunikacją miejską,- chcą...
Rozpoznawalna lokalizacja i ogromny potencjał!

Lokal biurowy z rozpoznawalnym adresem i ogromnymi możliwościami rozbudowy!
Spełni oczekiwania osób, które:
- szukają lokalu z bardzo dobrym dojazdem komunikacją miejską,
- chcą prowadzić swój biznes w rozpoznawalnej, wygodnej lokalizacji,
- doceniają możliwość aranżacji przestrzeni zgodnie z własnymi potrzebami,
- planują rozwój swojej firmy i zwiększenie zatrudnienia.

Lokalizacja
Poznań, ul. Murawa - tuż przy skrzyżowaniu z ul. Słowiańską. Bardzo dobry i rozpoznawalny adres dla Twojej firmy! Budynek mieści się tuż przy drodze, a jego front jest bezpośrednio widoczny z ul. Murawa. Lokalizacja ta gwarantuje bardzo dobry dojazd do lokalu Tobie, Twoim pracownikom, klientom. Przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się w odległości kilkuset metrów. Tuż obok mieści się strzeżony parking, dodatkowe miejsca parkingowe bezpośrednio przed budynkiem.
W pobliżu znajdują się liczne restauracje, z których można zamówić catering.
Wybierając tak rozpoznawalny adres możesz być pewien, że każdy bez problemu dotrze do Twojej firmy!

Budynek / Lokal
Lokal mieści się w wolnostojącym budynku wybudowanym w 1994 r. Pater budynku składa się z niewielkich lokali usługowo-handlowych, zaś całe pierwsze piętro to lokal, którego możesz stać się właścicielem. Jego łączna powierzchnia wynosi 172,70 m2. Składa się z 6 pomieszczeń biurowych, 3 łazienek i 2 zapleczy socjalnych. Ich układ oraz powierzchnię przedstawia plan, który znajdziesz w zdjęciach. Wszystkie pomieszczenia biurowe mają duże, otwierane okna. Część z nich podzielona jest na mniejsze, przy użyciu konstrukcji aluminiowo-szklanej.
Lokal ogrzewany jest gazowo, wyposażono go w klimatyzację, a także doprowadzono światłowód. W 2013 roku przeszedł generalny remont.

Swego czasu komfortowo pracowało w nim 21 osób, każdy przy swoim stanowisku pracy.
Układ pozwala na aranżację i dostosowanie powierzchni do potrzeb Twojej firmy. Jeżeli nie potrzebujesz aż tak dużej przestrzeni, bez problemu wydzielisz cześć przeznaczoną pod wynajem (takie rozwiązanie przedstawia obecny plan lokalu).
Jeżeli natomiast planujesz rozwój swojej działalności, zwiększenie zatrudnienia istnieje możliwość zakupu dodatkowych powierzchni w tym samym budynku. Daje to ogromne możliwości przygotowania przestrzeni, która w 100% zaspokoi potrzeby Twojego biznesu! Szczegóły na ten temat przedstawię podczas prezentacji nieruchomości.

Kilka danych i liczb:
Forma własności lokalu: pełna własność z KW
Forma własności gruntu: użytkowanie wieczyste (opłata 10.600 zł rocznie)
Czynsz: 1160 zł (w tym woda, śmieci, fundusz remontowy itp.)
Średni rachunek (przy 20 osobach):
prąd: 300 zł/msc
gaz: 500 zł/msc

Cena ofertowa wynosi 850.000 zł netto.

To nieruchomość, którą trzeba zobaczyć na żywo. Wówczas docenisz jej lokalizację, poznasz niesamowity potencjał i stwierdzisz, że to świetne miejsce do prowadzenia Twojego biznesu! Dlatego też - zapraszam na prezentację!

Kontakt:
Adrian Olczak
tel. 536 993 661

- Nasz notariusz udzieli Tobie 30% rabatu na swoje usługi (dotyczy tylko rynku wtórnego),
- W ramach kompleksowej usługi naszego biura - w przypadku zakupu nieruchomości, pomożemy Ci sfinansować zakup kredytem bankowym (nie dotyczy wynajmu).

Z pewnością potrzebujesz teraz obejrzeć nieruchomość osobiście i zadać sporo pytań. Chętnie zabiorę Cię na prezentację i odpowiem na pytania. Zadzwoń.

Если Вы хотите получить подробную информацию о недвижимости или о нашем агентстве недвижимости на своем языке, пожалуйста, обращайтесь по телефону: +48 536-993-641 Ирина Котенко, а также на электронную почту: iryna.kotenko@galeria.nieruchomosci.pl

Z nami otworzysz drzwi do zrealizowania własnych planów i marzeń.

Galeria Nieruchomości
biuro@galeria.nieruchomosci.pl
licencja nr 22651

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

ul. Konfederacka 4

60-281 Poznań

Osoba kontaktowa: Adrian Olczak

Tel: +48536993661