Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

1 407 120 PLN (16 554 zł/m²)
Warszawa, Mokotów, Domaniewska
Lokal komercyjny na sprzedaż
85.00m² 2020
Świetny produkt inwestycyjny!
  • Firma Homest Polska oferuje Państwu szeroką bazę produktów inwestycyjnych z wysoką stopą zwrotu na poziomie od 6% w górę w skali roku. Lokale, które posiadamy w ofercie znajdują się na terenie całej Warszawy, we Wrocławiu,...
Firma Homest Polska oferuje Państwu szeroką bazę produktów inwestycyjnych z wysoką stopą zwrotu na poziomie od 6% w górę w skali roku.

Lokale, które posiadamy w ofercie znajdują się na terenie całej Warszawy, we Wrocławiu, Krakowie i Trójmieście, w miejscach o dużym natężeniu ruchu, w ciągach komunikacyjnych, na nowych, bogatych osiedlach z ogromnym potencjałem do prowadzenia biznesu. Lokale, które Państwu oferujemy mają podpisane długoterminowe umowy najmu na bardzo dobrych warunkach ze znanymi sieciami spożywczymi, kosmetycznymi, medycznymi, placówkami edukacyjnymi, gastronomią i wieloma innymi branżami, które prężnie rozwijają się na rodzimym rynku. 

Jeżeli chcecie poznać Państwo więcej szczegółów i dostać ofertę skrojoną na miarę, zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 608 336 322.

*** Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego*** .