Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

1 662 960 PLN (19 564 zł/m²)
Warszawa, Mokotów, Domaniewska
Lokal komercyjny na sprzedaż
85.00m² 2023
Lokal z umową najmu
  • Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, narożny lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni ok. 85,28 m2 znajdujący się w nowo powstającej inwestycji na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej.WYSOKA STOPU ZWROTU - 7,14% W SKALI...
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, narożny lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni ok. 85,28 m2 znajdujący się w nowo powstającej inwestycji na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej.

WYSOKA STOPU ZWROTU - 7,14% W SKALI ROKU!

Lokal

Lokal zostanie oddany do użytkowania w IV Q 2023 r. Umowa została podpisana 31.08.2021 r. na okres 10 lat. Najemcą jest sieciowy sklep spożywczy. Lokal ma 2 wejścia: jedno od strony placu, gdzie znajduje się główne wejście do budynku i drugie od strony projektowanej ulicy. Wysokość pomieszczeń wynosi 3,10 m z miejscowymi obniżeniami na poprowadzenie instalacji. Inwestycja składa się z 2 etapów, w których łącznie powstanie 474 mieszkań na 9 kondygnacjach. 

Lokalizacja i komunikacja

Południowy Mokotów uległ w ostatnich latach bardzo intensywnemu procesowi rewitalizacji, co docenili deweloperzy, ochoczo inwestując w potencjał tego miejsca. Lokalizacja jest wprost stworzona do prowadzenia biznesu. W najbliższej okolicy znajdują się biurowce Tulipan House, Multimedialny Dom Plusa, Adgar Data Center. Otoczenie biurowców i nowoczesnych osiedli wielorodzinnych m.in. Qbik (355 mieszkań), Osiedle Moko, Nowy Mokotów (690 mieszkań), Vista (275 mieszkań) i wiele innych jest gwarancją dużego zapotrzebowania na różnorodne usługi. Dużym atutem inwestycji jest jej bliskie położenie względem dużych, atrakcyjnych przestrzeni zielonych: Parku Arkadia z Królikarnią, Pól Mokotowskich, Parku Dolinka Służewiecka.

Mokotów to nowoczesna i mocno rozwijająca się, pełna terenów zielonych dzielnica. Łatwy dostęp do centrum dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej (autobus, kolej miejska, metro), bliskość przedszkoli, szkół, sklepów i różnych punktów usługowo-rozrywkowych (Galeria Mokotów, Tor Służewiec, klub fitness), a także parków (Pola Mokotowskie, Park Arkadia) czynią to miejsce idealnym do pracy i życia.

W OGŁOSZENIU PODANO CENĘ NETTO.

Jeżeli zainteresowała Państwa oferta i macie dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Patrycją - tel. 608 336 322 lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

***Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.***