Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/7

2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

699 000 PLN (2 330 zł/m²)
Opole
Lokal komercyjny na sprzedaż
300.00m²
  • Oferta 2433. NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedstawiamy ofertę sprzedaży obiektu usługowo-przemysłowego położonego w jednej z podmiejskich dzielnic Opola. Nieruchomość znajduje się przy asfaltowej ulicy, niedaleko wylotu z miasta. ...

Oferta 2433. NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedstawiamy ofertę sprzedaży obiektu usługowo-przemysłowego położonego w jednej z podmiejskich dzielnic Opola. Nieruchomość znajduje się przy asfaltowej ulicy, niedaleko wylotu z miasta. Jest to budynek murowany, ocieplony, składający się z hali o wys. 7,5m i powierzchni 200m2, z przylegającymi do niej 5 pomieszczeniami gospodarczo-socjalnymi (także WC, kabina prysznicowa).
Hala posiada betonowy strop o konstrukcji żelbetowej i betonową podłogę i zamykana jest rolowanymi bramami podnoszonymi. Przed budynkiem jest duży podjazd, teren jest ogrodzony.Do obiektu doprowadzona jest woda, kanalizacja (media miejskie) i prąd elektryczny.Niedawno przeprowadzono remont: położono nową betonową posadzkę, wymieniono instalację elektryczną.
Obiekt nadaje się na warsztat samochodowy, drukarnię , lakiernię proszkową. W odległości ok.3km - strefa przemysłowa METALCHEM. Powierzchnia działki: 10,5 ar.
Możliwe jest w tym obiekcie prowadzenie dowolnej działalności gospodarczej.
Podatek od nieruchomości wynosi obecnie ok. 1600zł/rok.
Ewa Bierda tel. 667009220
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: - (licencja nr: 13684)