Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

4 600 000 PLN (2 662 zł/m²)
Płock, Bielska
Lokal komercyjny na sprzedaż
1728.00m² 6 1975
NA SPRZEDAŻ TEREN INWESTYCYJNY W PŁOCKU
  • Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej zabudowanej w ścisłym centrum Płocka.W skład nieruchomości wchodzi prawo użytkowania wieczystego działek gruntu o łaćznej powierzchni 9.276 m kw oraz prawo własności trzech budynków...
Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej zabudowanej w ścisłym centrum Płocka.

W skład nieruchomości wchodzi prawo użytkowania wieczystego działek gruntu o łaćznej powierzchni 9.276 m kw oraz prawo własności trzech budynków usługowych.
Budynek nr 1 - obiekt o konstrukcji stalowej . Murowane ściany wewnętrzne i zewnętrzne.Okna pcv, podłogi w części biurowej i magazynowej wyłożone płytkami ceramicznymi.
Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1728 m kw.
Budynek jest sukcesywnie remontowany.
Budynek nr 2- parterowy budynek  o powierzchni użytkowej 267,20 m kw
Budynek nr 3 - obiekt parterowy o powierzchni użytkowej 158,38 m kw.
Wszystkie budynki posiadają media miejskie/ prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie/.
Nieruchomość zlokalizowana jest przy jednej z głównych tras wylotowych z płocka w kierunku północnym.
Nieruchomość położóna bezpośrednio przy drodze publicznej. Otoczenie najbliższe to; zabudowy usługowe, produkcyjne, lotnisko .
Dla przedmiotowej nieruchomości brak planu zagospodarowania przestrzennego.

Cena 4.600.000 brutto.
Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zamieszczone przez Emmerson nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby przedmiotowe informacje były zaprezentowane możliwe najbardziej szczegółowo i wyczerpująco, jednak wobec faktu, że pochodzą one od innych osób, Emmerson nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość i dokładność.

ul. Kolegialna 10

09-402 Płock

Osoba kontaktowa: Alicja Obrębska

Tel: +48516000805