Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

490 000 PLN (609 zł/m²)
Radymno, Złota Góra
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
805.00m² 12 1970
  • Oferta Archiwalna:
    Radymno, ul. Złota Góra, nieruchomość przemysłowa o przeznaczeniu handlowo-biurowym, magazynowym i produkcyjnym wraz z utwardzonym placem manewrowym i parkingiem dla klientów. Znakomite położenie nieruchomości ZJAZD NA AUTOSTRADĘ...
Oferta Archiwalna:
Radymno, ul. Złota Góra, nieruchomość przemysłowa o przeznaczeniu handlowo-biurowym, magazynowym i produkcyjnym wraz z utwardzonym placem manewrowym i parkingiem dla klientów.

Znakomite położenie nieruchomości ZJAZD NA AUTOSTRADĘ W ODLEGŁOŚCI 4 km, BOCZNICA KOLEJOWA W ODLEGŁOŚCI 300 m.
Bliskość granicy UE/Ukraina (21 km, 28 km autostradą), Oddziały celne Jarosław i Przemyśl (Granica w Medyce).
Oferowane nieruchomość położona jest na terenach przemysłowych miasta Radymno
w sąsiedztwie obiektów usługowych i biurowych.
Do prezentowanej posesji prowadzi brama wjazdowa z drogi asfaltowej. Oferowany teren jest w całości ogrodzony.

OBIEKT HANDLOWO-BIUROWY
Jest to murowany piętrowy budynek z podpiwniczeniem kryty blachą, wybudowany w 1970 r, o pow. użytkowej ok 440 m2 oraz 365 m2 piwnicy .Budynek w 2007r przeszedł gruntowny remont, wymieniona została stolarka okienna na PCV, ściany zewnętrzne zostały ocieplone, wymieniono instalację: elektryczną, C.O i wodną. Część biurowa jest wyposażona w Klimatyzację . Obiekt został wyposażony w ekonomiczne ogrzewanie zasilane z pieca z kotłem na biomasy z podajnikiem ( drewno, trociny i miał). Do budynku zostały doprowadzone wszystkie media tj. prąd, woda, gaz, kanalizacja. Przed budynkiem znajduje się parking dla klientów. Za budynkiem jest rampa rozładunkowa o szerokości 2m.

W BUDYNKU ZNAJDUJE SIĘ TRANSFORMATOR O MOCY 160 kV, ORAZ SZYB WINDOWY

Możliwość obejrzenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.405.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.