Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/3

2/3

3/3

1 990 000 PLN (20 947 zł/m²)
Gdańsk, Śródmieście, STARA STOCZNIA
Lokal komercyjny na sprzedaż
95.00m² 4 1 2016
  • Lokal użytkowy obecnie funkcjonująca restauracja z bardzo dobrze płatnym najemcą w samym sercu Gdańska, z widokiem na Starówkę i Motławę! Położony w najbardziej prestiżowym miejscu, zwieńczającym Starówkę, w nowoczesnym...


Lokal użytkowy obecnie funkcjonująca restauracja z bardzo dobrze płatnym najemcą w samym sercu Gdańska, z widokiem na Starówkę i Motławę! Położony w najbardziej prestiżowym miejscu, zwieńczającym Starówkę, w nowoczesnym apartamentowcu BRABANK, nad Motławą, chętnie odwiedzana przez wielu turystów oraz mieszkańców Trójmiasta. Miejsce idealne pod każdą działalność. Doskonała lokalizacja, dostępne parkowanie, łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Teren wokół budynku monitorowany. Obecnie teren rozbudowywany w duży kompleks kolejnych apartamentowców, po przeciwnej stronie Motławy również realizowany jest olbrzymi kompleks, z kładką przez Motławę.

Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika, gdzie jest ciąg komunikacji pieszej.

Nieruchomość o powierzchni 95 m2, wykończona, usytuowana na parterze sześciopiętrowego apartamentowca z 2016 roku. Wydzielone pomieszczenie socjalne. Lokal wyposażony w duże witryny. Wysokość pomieszczeń 3,30 m. Ogródek przed lokalem.

Lokal obecnie wynajęty na 5 lat z możliwością przedłużenia umowy na kolejne 5 lat.

Opłaty eksploatacyjne kształtują się następująco:- ciepła i zimna woda: 134 zł/miesiąc ryczałtowo,- prąd według zużycia,- ogrzewanie oraz utrzymanie części wspólnych ( w tym: ochrona, utrzymanie terenów zielonych, prąd w częściach wspolnych, sprzątanie) 6,50 zł/m2.

Do podanej ceny zakupu należy doliczyć podatek VAT.

Oferta godna uwagi!

Polecam oraz zapraszam do prezentacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

ul. Świętojańska 84

81-388 Gdynia

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48608081069 - wyślij wiadomość sms