Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

1 690 000 PLN (18 989 zł/m²)
Gdańsk, Śródmieście, STARA STOCZNIA
Lokal komercyjny na sprzedaż
89.00m² 3 1 2016
  • Lokal użytkowy w samym sercu Gdańska, z widokiem na Starówkę i Motławę! Położony w najbardziej prestiżowym miejscu, zwieńczającym Starówkę, w nowoczesnym apartamentowcu BRABANK, nad Motławą, chętnie odwiedzana przez wielu...


Lokal użytkowy w samym sercu Gdańska, z widokiem na Starówkę i Motławę! Położony w najbardziej prestiżowym miejscu, zwieńczającym Starówkę, w nowoczesnym apartamentowcu BRABANK, nad Motławą, chętnie odwiedzana przez wielu turystów oraz mieszkańców Trójmiasta. Miejsce idealne pod każdą działalność, również gastronomiczną. Doskonała lokalizacja, dostępne parkowanie, łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Teren wokół budynku monitorowany.

Aktualnie wynajęty do września 2023 roku na bardzo dobrych warunkach.

Obecnie teren rozbudowywany w duży kompleks kolejnych apartamentowców, po przeciwnej stronie Motławy również realizowany będzie olbrzymi kompleks, z kładką przez Motławę.

Nieruchomość o powierzchni 89 m2, usytuowana na parterze sześciopiętrowego apartamentowca z 2016 roku, ydzielone pomieszczenie socjalne, lokal wyposażony w dużą witrynę. Możliwość wystawienia ogródka przed lokalem.

Opłaty eksploatacyjne kształtują się następująco:- ciepła i zimna woda: 134 zł/miesiąc ryczałtowo,- prąd według zużycia,- ogrzewanie oraz utrzymanie części wspólnych ( w tym: ochrona, utrzymanie terenów zielonych, prąd w częściach wspolnych, sprzątanie) 6 zł/m2.

Cena do negocjacji.

Oferta godna uwagi!

Polecam oraz zapraszam do prezentacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

ul. Świętojańska 84

81-388 Gdynia

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48608081069 - wyślij wiadomość sms